אתר העיר אתונה
Iמ Italy website - אתר איטליה

מזג האוויר בפירנצה

לתחזית מזג אוויר עדכנית בפירנצה ל 3 ימים הקרובים כולל מידע שעת זריחה ושעת השקיעה כנסו לאתר הבא
החלתטם שמזג האוויר בפירנצה עונה על הדרישות שלכם, ראו מעל 580 מלונות בפירנצה להזמנה ללא תיווך : לחצו כאן
להזמנה של אטרקציות בפירנצה וכרטיסים למוזיאונים נסו את : Isango

מזג אוויר בפירנצה, מידע שוטף - weather in florence

מזג האוויר בפירנצה, מזג האוויר בפירנצה ממוזג ונעים כמעט כל השנה. כמו באזורים עם מזג אוויר ים תיכוני אחרים, בשיא הקיץ מזג האוויר חם במיוחד עד בלתי נסבל, אבל הלילות נעימים, ואילו בחורף קריר יותר וגשום. הלחות בפירנצה נשארת כמעט קבועה לאורך כל השנה ועומדת על כ-60-75% לחות.

 עונת הקיץ מתחילה ביוני ונמשכת עד ספטמבר. הקיץ בפירנצה חם ולח עם טמפרטורה מקסימלית ממוצעת של 32 מעלות וטמפרטורה מינימלית ממוצעת של 16 מעלות. יולי הוא החודש החם ביותר בשנה עם טמפרטורה מקסימלית ממוצעת של 34 מעלות. בקיץ לא יורדים הרבה גשמים בפירנצה (כ-40 מ"מ גשם בממוצע ביולי), אבל לעתים מופיעות סופות רעמים פתאומיות המורידות ממטרים על העיר.

 בחודשי הקיץ השמש זורחת יותר מ-10שעות ביום. הקיץ הוא גם העונה הכי עמוסה בתיירים בעיר. אם אתם מתכננים חופשה בעיר בחודשים יולי ואוגוסט, נסו להזמין מלון כמה שיותר מוקדם מראש. קחו בחשבון שהמחירים בקיץ עולים ביחד עם הביקוש הרב.

בסתיו הטמפרטורות מתחילות לרדת ומזג האוויר מתחיל להיות פחות צפוי. באוקטובר ונובמבר הטמפרטורה המקסימלית הממוצעת עומדת על כ-22 מעלות ובדצמבר כ 15 מעלות. נובמבר הוא גם החודש הרטוב ביותר בשנה עם כ 120 מ"מ של גשם. בחודש זה העיר מקבלת רק 5 שעות של שמש ביום. בחורף, שמתחיל בדצמבר ונמשך עד פברואר, הטמפרטורות יורדות בדרמטיות והטמפרטורה המקסימלית יורדת אל מתחת ל-10 מעלות.

ינואר הוא החודש הקר ביותר בשנה עם טמפרטורה ממוצעת של מעלה אחת. ברוב חודשי החורף השמש זורחת שלוש שעות ביום. האביב שמתחיל במרץ ונמשך עד מאי הוא עונה של מזג אוויר יפה ופריחה מדהימה בפארקים בעיר. הטמפרטורות בעיר עולות בהדרגה ועומדות על 15 מעלות במרץ, 18 מעלות באפריל וכ-25 מעלות במאי. אלה הם חודשים נפלאים לביקור בפירנצה. הלילות בחודשי האביב עדיין קרים במיוחד, וחשוב להצטייד בלבוש חם ליציאות ליליות. כדאי להיות מוכנים לממטרים מדי פעם (כ-70 מ"מ גשם בממוצע בחודש). האביב הוא כנראה העונה המושלמת לביקור בפירנצה, הן מבחינת מזג האוויר והן מבחינת כמות התיירים בעיר.

זקוקים להמלצה על מלונות בפירנצה, ספרו לנו כמה אתם, באיזה תאריכים אתם מתכננים להגיע לפירנצה ונשמח להמליץ לכם על מלונות :

ראו עמוד מזג האוויר בונציה.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il