אתר העיר אתונה
Iמ Italy website - אתר איטליה

סיצילה, אוכל מעולה, הר געש, חופים מקסימים , סיציליה שווה לפחות 4 לילות

הקדמה : הרכיבו את הנופש שלכם לסיצילה עצמאית, חיסכו את עמלות סוכני הנסיעות [הגבוהות מאד] על החבילות לסיציליה, פשוט וקל : הזמינו טיסה לקטאניה או פלרמו, שני נמלי התעופה בסיציליה אליהם יש טיסות מישראל [ראו קישור בהמשך העמוד] בצעו הזמנה של מלון בסיציליה [ראו קישור למאות אפשרויות ללא עמלות הזמנה] בצעו השכרת רכב [ראו קישור] ויש לכם אחלה של חופשה בסיצילה בהזמנה עצמאית וללא עמלות התיווך של סוכני הנסיעות, ויוה איטליה!

הרכבה עצמאית של חופשה בסיציליה, נחיתה בקטאניה.
להזמנת טיסה לסיציליה [קטניה] :
לחצו כאן
להשכרת רכב בקטניה [סיציליה] - ללא עמלות הזמנה : לחצו כאן
להזמנת מלון בכל האי סיציליה - ללא עמלות הזמנה : לחצו כאן

הרכבה עצמאי של חופשה בסיצילה, נחיתה בפאלרמו.
להזמנת חבילות נופש בסיציליה [פלרמו] : לחצו כאן
להזמנת טיסה לסיציליה [פלרמו] : לחצו כאן
להשכרת רכב בפ לרמו- ללא עמלות הזמנה : לחצו כאן
להזמנת מלונות בפלרמו - ללא עמלות הזמנה : לחצו כאןראו את מפת סיציליה.

שימו לב : יעד חובה לכל מבקר בסיציליה הוא הר הגעש אתנה ראו : אתנה וקטאניה

Agrigento אגריג'נטו : אגריג'נטו, עיר בחוף הדרומי מערבי של סיציליה ועיר בירתה של מחוז אגריג'נטו. עיר חוף היסטורית. ההיסטרוריה של ארג'ינטו בסיצילה מתחילה ב 581 לפנה"ס, אז עיר יוונית בעלת חשיבות רבה, שגשוג של תרבות ואמנות ארכיטקטורה, מקדש אולימפיה זאוס נבנה בתקופה זו, תקופה של נהנתנות ופאר. בשנת 406 לפנה"ס העיר נכבשה ע"י חניבעל ובני קרתא אשר אלו בוזזים ושורפים את העיר לאחר שהתושבים נמלטים על נפשם. העיר נמצאת בשנית במאה ה 4 לפנה"ס ע"י גנרל טימיליאון, תקופה זו העיר מחייה את עצמה, תרבות ואמנות הלנית דומיננטים אריג'נטו אשר בסיציליה. 210 לפנה"ס, אימפריה הרומית. במאה ה 9 ערבים משתלטים על העיר ובונים את העיר החדשה שעד היום עומדת על תילה. 1087 הנורמנים אנשי הצפון משתלטים על העיר, חידוש הנצרות בעיר אם באמנות ואם בתרבות. אגריג'נטו עיר מאוד מעניינת מבחינה היסטורית להגיע לנפוש באחד המלונות שעל הים ולחקור את ההיסטוריה.  The Valley of the Tempels, שבעה מבנים קדושים שבנו היוונים, מקדש זאוס האולימפי, מקדש יונו, מקדש הרקולס, קברו של תרון, מקדש קסטור ופולקוס, מקדש הפייסטוס, מקדש לאלים הכתוניים, מקדש ההרמוניה. מומלץ לבדוק, כמו כן המוזיאון המחוזי לארכיאולוגיה בעיר, מלונות באגריג'נטו  Colleverde Park hotel : מלון 4 כוכבים שוכן כ 2 ק"מ ממרכז היר אגריג'נטו עם נוף לעמק המקדשים. אינטרנט אלחוטי, מיזוג אוויר, טלוויזיה לווין. קרמיקה של המאה ה 19. מסעדה המגישה מאכלים סיציליאנים. נוף משגע מהחדרים, צוות משפחתי נהדר. להזמנה ראו כאן.

Acireale : עיירה בצד המיזרחי של סיציליה. השם נובע מהמושבה היוונית אשר הייתה באיזור Akus, השם מתייחס לזרימה ולקור של נהר הומונימוס, בשלב מאוחר יותר הייתה היא הלבה אשר זרמה בנהר, הר הגעש אטנה. תקופה הרומית הנהר נקרא אקווילה, 1169 נהרסה ע"י רעידת אדמה. ב 1326 פלש המלך רוברטו מלך נאפולי ולאחר שריפה גדולה נאלצו התושבית לברוח, ברחו לגבעה הסמוכה שם הקימו מרכז המאוכלס עד היום. 1642 העיר הוטבלה ע"י מלך פיליפו הרביעי, העיר הוטבלה כ  Citta Regia העיר המלכותית, נגזרת של השם של היום.  1693 נהרסה אקריאליי אשר בסיציליה מרעידת אדמה אך פרחה זמן קצר מאוחר יותר.והפכה לגדולה יותר.
מלבד להשתזף ואף לדוג אתם יכולים להנות מההיסטוריה של המקום לבקר בנפלאות הארכיטקטורה שקיימת כבר שנים על גבי שנים,  Rome-Gothic Duomo מהמאה ה 13, פאלאצ'ו קומונלה 1659, Basilica del SS Pietro e paolo.

Cefalu צ'פלו : עיירת חוף השוכנת בצפון סיציליה, עיירת חוף משגעת ביופיה, בתי העיירה חלקם ממש על המים. צוק הר מעל העיירה צופה על העיירה ונותן לה אופי דרמטי. כבר בימיי קדם היה האיזור לתיירותי, בתקופת יוון נקרא המקום Kefalo כלומר ראש, מתייחס אל הצוק. 254 לפנה"ס העיירה בשליטה רומאית עד 858 לספירה, אז השתלטו על העיר מוסלמים לאחר מצור. ב 1063 אנשי הצפון הנורמנים שלטו באיזור, העיירה משגשגת, 1131 משכנו של הבישופ בעיירה, אחד מהמונומנטים האטרקטיבים גם ביום היא הקתדרלה שנבנתה באותה שנה ובה יצירות אומנות ופסיפסיים יחודיים. עיררת חוף תיירותית, לנופש והיסטוריה. כאשר מגיעים לסיציליה לקחת את כביש המהיר A20 שהוא E90 או דרך הים כביש SS113. להזמנת מלון ב Cefalu, לחצו כאן.

זקוקים להמלצה על מלון, בית נופש או וילה להשכרה בסיציליה?
ספרו לנו מתי אתם מגיעים לסיציליה ומה אתם מחפשים ואם יש עמכם ילדים כמה הם ומה הגילאים שלהם ואני נשלח לכם קישורים למלונות לינה מומלצים [ מלונות, וילות או דירות נופש] ע"פ מה שתגדירו לנו, השתמשו בטופס הכחול הבא לשליחת בקשתכם, השרות ללא תשלום.

 

Santa Tecla Palace
מלון 4 כוכבים, השוכן על חוף הים ומשקיף להר אטנה, מרפסת בכל חדר ובריכה אינסופית. באתר תוכלו למצוא  Piano Bar להנאתכם, כמו כן שני מגרשי טניס, מרכז צלילה וחוף פרטי.חדרים נקיים וצוות חברותי.
להזמנה ראו כאן.

 

site map in italy  מאמרים  מלונות באיטליה בהנחה
תגיות: סיציליה, מלון בסיציליה, אטרקציות בסיציליה, sicily


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il