אתר העיר אתונה
Iמ Italy website - אתר איטליה

Calabria

קאלאבריה - Calabria, כידוע איטליה נראית מבחינה גיאוגרפית כמגף, ( אחד מהתוצאות היפות של ריחוק היבשות )  בקצה המגף ישנו מחוז קסום שנקרא קאלאבריה. מגיע עד ממש קצה המגף וכמעט נוגע בסיציליה, מופרד מהאי סיציליה ע"י מיצריי מסינה - Messina. קאלאבריה מתגאה בנופים מרהיבים, אקלים חם, מיזוג בין חופים חוליים עם סלעים ענקיים וים בצבעים נדירים. במחוז מאכלים מיוחדים, טבע פראי ומסתורי, שרידים היסטוריים וכפרים נידחים, כל אלו גורמים למחוז calabria  להיות ייחודי ומזמין תיירות פנים ובינלאומית. קאלאבריה מחולקת למספר מחוזות, Catanzaro שהיא בירת המחוז, Reggio Calabria, Cosenza, crotone, vibo Valentina.

המחוז מספק חופשות מגוונות, אם זה נינוחות ועצלות בריאה על חוף הים, ליהנות מהחופים והשמש, לצלול לתוך מים צלולים לא מזוהמים. כמו כן לאלו המעוניינים בטיול כפרי, מסתורי, ניתן להיכנס לפנים הארץ ולחוות את העורף של קאלאבריה. לאלה המכוונים יותר בכיוון של היסטוריה, מומלץ לצאת לטיול לכיוון  Magna Greacia אזור טיולי מלא בהיסטוריה, כנסיות, מנזרים וטירות, שרידים ועניין לרוב.

מוזיאון הלאומי של  Reggio Calavria מאכלס בתוכו את הפסלים הידועים והחשובים שנתגלו ב-1972,  Riace Bronzes - פסלים של לוחמים יוונים מ-450-460 לפנה"ס. קאלאבריה מציעה 799 ק"מ של חופים נהדרים ומזמינים, החוף  Capo Vactino זכה לאחד מ-100 החופים בעולם, החוף נמצא באחד המחוזות של calabria, הוא  Vibo Valentina. חוף חולי עם עצים סביב ומים צלולים, אין ספק סוג של גן עדן. כמו כן את החופים של המחוז תוכלו לנצל לספורט ימי כמו צלילה, גלישת רוח, קייט סרפינג ועוד.

בפנים קאלאבריה ישנם פארקים לאומיים, הם אתרי טבע מעניינים באזור הפרא של המחוז, פארקים לאומיים ב  Aspromonte, Pollino , Sila, Serra , נחלים וסלעים, עולם חי ועתיקות, הם חלק מהדברים שניתן לראות שם. הפארקים הלאומיים של קאלאבריה מחסים את רוב שטחה של היבשת, מתאים לחובבי טבע ובכלל. בסילה תוכלו ליהנות מרפטינג לעיתים אם אתגרי. ישנם נחלים אחרים שאליהם תוכלו פשוט לקפץ פנימה, או לחצות ללא סירות/ קיאקים. בקאלאבריה ניתן אף לשכור טיסה במסוק שייקח אתכם מעל האזור המופלא.

זקוקים להמלצה על מלון או דירת נופש בקלאלאבריה או בכלל בדרום איטליה?
ספרו לנו מתי אתם מתכננים להגיע לקלבריה, כמה אנשים ואם יש ילדים מה הגילאים שלהם, כמו כן אם יש ישוב ספציפי באיזור אליו אתם מתכננים להגיע נשמח לקבל מידע גם על כך ונשלח לכם מלונות או דירות נופש מומלצים שעונים על דריתשכם או בקשתכם, השתמשו בטופס הכחול הבא לשליחת בקשתכם, השרות ללא תשלום.

 

ראו גם את קאליארי - סיציליה


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il