אתר in-italy
Iמ Italy website - אתר איטליה

אינאיטלי - פורטל המידע וההמלצות למזמינים חופשה טיול באיטליה.

Cosenza

פרובינציית קוזנצה Cosenza היא אחת הפרובינציות המאוכלסות של מחוז קלאבריה Calabria בדרום איטליה, משתרע על כארבעים אחוז משטחה וכולל כ-367 ק"מ של חוף. הפרובינציה ממוקמת באזור הצפוני של קלאבריה. נפת קוזנצה משתרעת מהים היוני (Ioanian) עד חוף הטירני במערב. האזור מתאפיין גיאוגרפית בהרים וגבעות, מרכס Pollino בצפון עד לגבעות של סילה גראנדה Sila Grande וכולל גם מישורים כמו Sibari ועמקים כמו Crati. האזור פראי ומגוון עם אפשרויות טיול רבות, כולל שבילי הליכה ומסלולים משובצי כנסיות וטירות. איזור אהוב על צלמים בזכות פוריותו, שפע חיות הבר והטבע הפראי.  גם בחורף האזור פעיל וכולל טיולי שלג וסקי. קוזנצה, כמו בכל איטליה, שופעת היסטורים, עוד מהתקופה הפרה היסטורית. באיזור החוף עדויות מהתקופה הניאוליתית. כמו כן ניתן למצוא ממצאים מהתקופה הרומית והביזנטית וכמובן מימי הבייניים.  בשיטחה נמצא הפארק הלאומי Parco Nazionale dela Sila הכולל יערות, נחלים ואגמים, חיות בר וכפרים מסורתיים.  בין הכפרים הבולטים בפרובינציה: Roca Imperiale כפר יפה השוכן על צלע הר ומשקיף אל הים היוני, הישוב Rende, ישוב רומי עתיק הממוקם למרגלות הנחלים Emoli ו-Surdo ובו טירה נורמנית מרשימה, והישוב הימי ביניימי Corigliano Calabro וגם בו טירה מרשימה מאד.

בירת המחוז היא העיר קוזנצה הנושאת את שם המחוז, ידועה כעירו של ברוזי City of Bruzi, היא מהערים העתיקות של קלאבריה, בתחומה זורם נהר Carathis. העיר קוזנצה היא מקום מושבה של האקדמיה לפילוסופיה וספרות Cosentian Academy שהיא מהעתיקות באירופה וכן את אוניברסיטת קלבריה שהיא הגדולה באיטליה. העיר ידועה כמרכז תרבותי וכוללת מוזיאונים רבים וכן מקדמת פעילויות אומנותיות ומדעיות. העיר כוללת מגוון תיאטראות ומוזיאונים ובינהם: Traditional Teatro, Rendano, The Historical Cinemateatro ,The Academia Cosnetina, ועוד. ב-2009 נפתח The Bretti Museum במבנה מהמאה ה-15, ומייצג את כיום את מרכז התרבות של העיר. העיר העתיקה של Cosenza היא מהיפות באיטליה, עם רחובות וסמטאות צרות, כנסיות עתיקות ומבנים ייחודים. 


מלונות ב-Cosenza:
הנה כמה המלצות מאיתנו:

Epoca Home
מקום מקסים ממש במרכז העיר קוזנצה, על רחוב מדרחוב, בעיצוב ביתי, חמים ונפלא. מומלץ. לפרטים מלאים והזמנה לחצו כאן

Vescovo Rosso
מלון 4 כוכבים עם ציון נהדר, ממוקם בסמוך למרכז ההיסטורי של העיירה. חדריי המלון גדולים ומרווחים, המלון מציע מסעדה ובר. לפרטים מלאים והזמנה לחצו כאן

Cosenza Luxury Apartments
מלון דירות מוקפד ומרכזי בעיר קוזנצה. עיצוב מודרני, נקי ונח. לפרטים מלאים והזמנה לחצו כאן

זקוקים להמלצות לינה נוספות?
פנו אלינו עם תאריכים, דגשים והרכב נוסעים ואנו נשמח לשלוח המלצות. השירות חינם:
 

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il