אתר in-italy
Iמ Italy website - אתר איטליה

אינאיטלי - פורטל המידע וההמלצות למזמינים חופשה טיול באיטליה.

קרנבל המסכות בוונציה

קרנבל המסכות בוונציה carnival masks in venice בוטל כאמור בשל וירוס הקורונה באיטליה זו השנה הראשונה מזה שנים רבות שהפסטיבל לא יתקיים, כמו ארועים נוסים שבוטלו בכל רחבי איטליה ואירופה בשל מגיפת הקורונה.


הזמינו עצמאית ללא עמלות תיווך :
טיסה לוונציה | חבילות נופש | מלונות בוונציה

המלצת מערכת האתר : תחילה בצעו הזמנה של טיסה ומלון לוונציה לתאריכי הפסטיבל, לאחר מכן התחילו ללמוד על האירועים בפסטיבל לחקור, לבדוק, לראות לאן ללכת , מתי ועם מי, אבל תחילה הסדירו טיסה ומלון [ ניתן לעשות זאת דרך עמוד זה ] מחירי המלונות והטיסות ממש מתייקרים מדי יום, ככל שתקדימו תרוויחו, אח"כ כאמור תחפשו אתרים איטלקיים להכנס ולנבור מעט יותר לעומק על האפשרויות בפסטיבל.


Carnival of Venice

קרנבל המסכות בוונציה הוא אירוע המתקיים מדי שנה כבר מאות בשנים והוא הקרנבל המפורסם ביותר המתקיים באיטליה, קרנבל המסכות בוונציה carnival masks in venice מתקיים מדי שנה בחודש פברואר ומגיעים אליו תיירים מכל קצוות העולם, על אף שבשנים האחרונות התמסחר מעט הקרנבל הוא עדיין מוקד משיכה רב עניין באחד המיקומים ללא ספק הרומנטיים והקסומים ביותר בעולם.

ישנן חילקוי דעת לגבי מתי התחיל קרנבל המסכות של ווציה, יש אומרים שסביב שנת 1094 כבר הוזכר של קרנבל המסכות, אחרים מדברים על ימי הביניים, מכל מקום הוא מתקיים, ואם אתם חובבי קרנבלים, הוא ללא ספק אחד משלושת בקרנבלים החשובים בעולם והוא ארוע שמותיר חוייה בלתי נשכחת, בעיקר עם התפאורה הכל כך מיוחדת של העיר וונציה.

קרנבל המסכות בוונציה09 לינואר עד 23 לפברואר2016 וזרם התיירים שכבר מזמינים לינה בונציה לקראת הקרנבל גדול כרגיל, למרות המשבר בוא מצוייה איטליה בימים אליה, אם יש לכם תכנון להגיע לקרנבל המסכות בוונציה, אנו מאד ממליצים לכם לסגור את כל נושא הטיסות והלינה מוקדם ככל האפשר, ברגע האחרון צפויים קשיים של ממש במציאת מקומות לינה או טיסות, בעיקר זולות או זולים, תוכלו להזמין מקום לינה בוונציה דרך הקישור הבא

אירועים לשנת 2016

ארוחת טעימות
יום ביומו במשך תקופת קרנבל המסכות בוונציה תוכלו ליהנות מטעימת יינות וארוחה במסעדה אופיינית ונציאנית בסמוך לכיכר סן.מרקו המרכזית. ארוחת עם ארבעה מנות וארבעה סוגי יינות שונים המוצעים ע"י סומלייר מובחר. עלות הארוחה  לבן אדם מתחיל ב-140 יורו.

Murder and mysteries tour
בסיור הנ"ל תלעו דרך סימטאות חשוכות ואפלות, תגלו את וונציה השונה ובאופן שונה מהשמחה וההילולה. היכן נערכו הוצאות להורג, בתי בושת וקזינו, וכמובן הנשיקה האחרונה של קזנובה. סיפורים על גופות ללא ראשים, רציחות ועוד כל מיני אגדות כאלו או אחרות...או שמא לא.

Secrets of Venice Carnival and life and tine of Giacomo Casanova
מסלול טיל בוונציה מתרחש בן ה 30/01-09/02 כל יום ב 10:30. הסיור עולה 40 יורו. נפגשים באופרת La Fenice ואז יוצאים " למסע " אחר חייו של קזנובה המאהב הידוע, הרפתקן, אקסטראואגנט ועוד כל מיני תארים, כמו כן הסיור יגלה לכם את סודות הפסטיבל וייקח אתכם אחורה בזמן למאה ה 18. אתם תטיילו בסימטאות הצרות של העיר ותתחקו גם כן אחר המשורר Giorgio Baffo שבכיר לקזנובה את החיים ההרפתקנים הללו. בסוף הסיור תתפנקו בקפוצ'ינו מקומי ובעוגה אופיינית לקרנבל - Frittelle.

נשפים שונים במחירים שונים, תחרויות תחפושות, תחרות צילומים ועוד הרבה אטרקציות מרתקות.

Venice Carnival Party Cruise

אירועים קודמים בשנים עברו.

Il Ballo del Doge
האירוע שפותח השנה את הפסטיבל, Theatre of Dreams תיאטרון החלומות זה שם האירוע. יותר נכון the best of Il Ballo del Doge מתרחש ב 7 לפברואר בשעות שונות ומחירם שונים. יחיו מחדש 20 שנה של הנשף הידוע - מסיבה שבא ידגמו 20 שנה של הנשף המרהיב הזה, עם תצוגות, תחפושות, ריקודים. אתם יכולים לבקש מבעוד מועד, מאפר/ת מקצועי/ת + עיצוב שיער, פגישת צילומים, משלוח של התחפושות מהמלון וחזרה, מונית מים אישית. לתחפושות יש גם דרגות שונות של יוקרה.
500 יורו פתיחה ב 23:30 ( לא כולל ארוחת ערב ), צפייה במיטב של הנשף, בר פתוח ב 24:30 + ריקודים.
1000 יורו פתיחה ב 20:30 קוקטייל וארוחת ערב, צפייה במיטב של הנשף, בר פתוח 24:30 + ריקודים.

Secrets of Venice Carnival and life and tine of Giacomo Casanova
מסלול טיל בוונציה מתרחש בן ה 7-15 לפברואר כל יום ב 10:30. הסיור עולה 40 יורו. נפגשים באופרת La Fenice ואז יוצאים " למסע " אחר חייו של קזנובה המאהב הידוע, הרפתקן, אקסטראואגנט ועוד כל מיני תארים, כמו כן הסיור יגלה לכם את סודות הפסטיבל וייקח אתכם אחורה בזמן למאה ה 18. אתם תטיילו בסימטאות הצרות של העיר ותתחקו גם כן אחר המשורר Giorgio Baffo שבכיר לקזנובה את החיים ההרפתקנים הללו. בסוף הסיור תתפנקו בקפוצ'ינו מקומי ובעוגה אופיינית לקרנבל - Frittelle.

Venice Carnival Party Cruise
קרוז ברחבי הלגונה של וונציה. ב 7  וב 13 לפברואר, 80-90 יורו תלוי באיזה יום. פגישה ב Venice Naval Museum, תשתו אפרטיף כאשר אתם מתחילים לשוט לעבר וונציה זה ב 20:00, ב 21:00 מזנון - בופה לא בישיבה בעוד אתם מפליגים לצפון הלגונה, Burano, Murano, Torcello, saint Erasmo, . ב 22:45 עצירה בוונציה לטיול קצר. 23:45 האמת כוסית מול הכיכר המרכזית של וונציה Saint Marks.

ראו פרטים נוספים באתר של הפסטיבל.

מה יש בקרנבל המסכות?

רוב הארועים הם ארועי רחוב, מופעי אד מקסימים, תזמורות, מופעי רחוב של אמנים מקומיים, מוזיקאים, תחרות תחפושות ועוד, גם ילדים יכולים להנות בפסטיבל המסכות בוונציה ולחזור עם חוויה של פעם בחיים, שימו לב שקרנבל המסכות של וונציה, אינטימי יותר מקרנבלים אחרים המתקיימים בעולם, עם רדת הלילה ישנם מועדונים, פאבים ובתי בהם מתקיימות מסיבות פרטיות ומאד איכותיות, לעתים גם פחות פרטיות, ויש גם מופעים מיוחדים באולמות הקונצרטים ואולמות הבידור של וונציה, אם כי כרטיסים למופעים מיוחדים אלה שלעתים מתקיימים אך ורק פעם אחת בשנה ברנבל המסכות של וונציה עולים החל מ 200 יורו לכרטיס פשוט, אנו ממליצים לכם בעיקר להנות מקרנבל הרחוב, מהפאבים ומתהלוכת התעלות, כל אלה כאמור חינמיים לחלוטין.

תחשבו על זה כך, במשך שניים עשר ימים תוכלו להסתובב כמו פאנטום האופרה ולא תראו מוזרים. זהו הקרנבל הבארוקי מפר אחד בעולם. הפסטיבל החל בשלהי במאה ה-15, דאז האירועים היו בקומות סגורים + אירועים חיצוניים שכיום לא התקבלו בסבר עין יפה. ב 1797 החגיגה דועכת, זאת לאחר שנפוליון כובש את העיר . החגיגה נסגרת כשאר מוסליני עולה לשלטון ואוסר על חבישת מסיכות. הפסטיבל חזר לחיים רק ב-1979. 
בדרך כלל החגיגות מתחילות ביום שישי , במשך השבוע ישנם אירועים יוצאי דופן,  בין אם אלו נשפים, ארוחות ערב עם ריקודים, בראנצ'ים יוקרתיים, שייט על הגונדולה + ארוחת ערב, מופעיים ייחודים ועוד.  כמובן שכל העיר בחגיגה בעיר בכיכר המרכזיץ כיכר מרקו וברחובות סביבה, ישנם גם מופעי רחוב דימוי מלחמות עבר וטורנירים.

כמה דברים שחשוב שתזכרו אם אתם נוסעים לקרנבל המסכות בוונציה!

א. מזג האוויר קר, קר מאד אפילו והרוחות המנשבות על התעלות של וונציה אף מורידות את הטמפרטורה מטה, בלילה טמפרטורות של מתחת לאפס לא צריכה להפתיע אף אחד.

ב. לכן הצטיידו בלבוד חם ורצוי להגיע איתו מהארץ ולא לרכוש אותו בוונציה, מחירים של ביגוד עולים בתקופת הקרנבל ב 30-40%, גם כך וונציה נחשבת לאחד הערים היקרות ביותר באיטליה.

ג. אם אתם מתכוננים לקחת חלק פעיל בקרנבל המסכות של וונציה, כלומר להתחפש, הכינו תחשופות שתואמות למזג האוויר, שאם לא תעשו זאת קחו איתכם גם תרופות נגד דלקת ריאות, אנו חוזרים שוב על העניין, קר בוונציה.

ד. אם הזמנתם לינה בוונציה זמן מראש אז אתם מסודרים, אם לא ואתם בכל זאת רוצים להגיע לקררנבל ולא מצאתם מקום לינה, תוכלו ללון באחד הפרברים של וונציה או אפילו להצפין עד העיר טרביזו, תחבורה ציבורית ורכבות מתוגברות בתקופת קרנבל המסכות של וונציה ותוכלו 24 שעות ביממה להגיע לעיר ולחזור ממנה, אם כי השכרת רכב היא אופציה נוחה הרבה יותר, אך גם כאן, מלאי הרכבים אינו מספיק לכמות התיירים המגיעה לוונציה בתקופה זו.
להלן :  להשכיר רכב אם כי לא חובה.

טיפ על מלונות בתקופת קרנבל המסכות בוונציה :
באתרי ההזמנות השונים מוצעים מלונות רבים בוונציה, שימו לב שבתקופת הקרנבל מן הסתם המחירים גבוהים יותר בכל רמות המלונות בעיר וסביבתה, זה תוצר הביקוש הגדול, בעיר וונציה אין את כמות החדרים הנדרשת להלין את כמות התיירים המגיעים אליה בתקופת קרנבל המסכות, לכן תיירים רבים מוצאים את עצמם לנים ב : טרביזו, או פאדובה, או סטרסה, לעתים אפילו בוורונה או מילאנו, אם אתם מתקעשים על וונציה, ואולי בצדק, נסו את עמוד מלונות בוונציה שלנו, אם תצליחו גם למצוא מקום לינה בוונציה וגם במלון מומלץ תהנו הרבה יותר.

קרנבל המסכות בוונציה מסתיים ב :  במרדי גרא Mardi Gras
מרדי גרא הוא יום חגיגות יוצאות דופן, לעתים גם פרועות למדי המתקיים במספר מיקומים באירופה וגם במיקומים בהם קיימת קהילה אירופאית גדולה בעולם, למעשה מרדי גרא ( יום שלישי השמן], הוא היום האחרון בו מותר ע"פ הנצרות לאכול בשר כ 41 יום לפני הפסחא, כאשר ביום שאחריו יש את Dies Cinerum יום רביעי של האפר, שהוא היום שנחשב לקדוש ביותר בשנה בנצרות המערבית, כביכול מיום האפר עד יום שישי הטוב, המצויין 3 ימים לפני ערב פסחא, אסור היה לאכול בשר, אם כי תקנה זו שונתה ע"פ האפיפיור ונכון לזמן זה חל איסור ע"פ הדת על אכילת בשר רק ביום שישי הטוב שלושה ימים לפני הפסחא וביום רביעי של האפר, יום אחד לאחר מרדי גרא, מרדי גרא הוא יום של כמעט הכל מותר בוונציה היום הטוב לפני היום הרע, תיירים רבים משתלדים לקחת חלק באווירה של וונציה ביום זה שהוא גם יום סגירת קרנבל המסכות בוונציה.

קרנבל המסכות בוונציה, רכישת מסכות באינטרנט :
ניתן לרכוש מסכות השתתפות בקרנבל, אם כי אתם מוזמנים גם להנות מקרנבל המסכות של וונציה ללא תחפושת, זו אינה מסורת חובה, אבל מי ממכם שמעוניין להיות אחד המחופשים, יוכל אף להזמין תחפושת מראש באינטרנט, אתר האינטרנט הפופולרי ביותר של וונציה המוכר תחפושות מראש ושולח אותן לכל העולם הוא  cartaalta  לחצו כאן

עוד מידע חשוב על ונציה ועל קרנבל המסכות של וונציה אתר את אתר העיר הרשמי :
אתר העיר וונציה הוא אתר מעולה המכיל מידע רב, המלצות, מפות, סרטוני וידאו והמלצות גם לתיירים המגיעים לוונציה בתקופת קרנבל המסכות, אם יש לכם תכנוון להגיע, רצוי להכנס להתרשם מאתר האינטרנט הרשמי של העיר venezia.it לחצו כאן האתר כולו באנגלית, נוחה למדי, מומלץ מאד.

הזמנת חבילת נופש לתקופת פסטיבל המסכות בוונציה :
ניתן לבצע הזמנה חבילות נופש לוונציה לתקופת קרנבל המסכות דרך עמוד חבילות נופש באיטליה.
עיברו לעמוד חבילות נופש ואז ביחרו את האפשרויות : וונציה

זקוקים לעזרה של מומחי אתר איטליה באיתור מקום לינה לתקופת קרנבל המסכות?
ניתן ליצור קשר עם צוות השרות של אתר איטליה הישראלי ואנו נחפש עבורכם מקום לינה בוונציה המותאם לרצונותיכם ותקציבכם, ניתן לפנות אלינו במייל [email protected]  או טלפונית, בימים א-ה בין השעות 11:00 עד 18:00 אנו לא גובים עמלות שרות או הזמנה, אתר איטליה הישראלי פועל בשיתוף פעולה עם לשכת התיירות של איטליה ואנו מחוייבים לספק לכם שרות ענייני, יעול וללא עמלות הזמנה או דמי טיפול, נשמח מאד לעזור, 03-6293434

ראו גם את עמוד ונציה באתר איטליה הישראלי.

שימו לב : אם תקציבכם מוגבל או קטן יחסית ואתם עדיין מעוניינים ללון במיקום מרכזי בונציה בתקופת קרנבל המסכות בוונציה, נסו לחפש בתי מלון או אפשרויות לינה באיזור הנקרא Ponte dell'Accademia באיזור זה מצויים מספר בתי מלון יחסית פשוטים המוצעים להזמנה במחיר נמוך משמעותית ממלונות אחרים בוונציה גם בתקופת קרנבל המסכות [מחיר נמוך יחסית] מדובר על מרחק של תחנת נסיעה אחת בלבד מכיכר סן מרקו, איזור זה מצוי ליד ה lido של וונציה בקצה הדרומי של העיר.

זקוקים למידע נוסף או עזרה בחיפוש והזמנה של מקומות לינה בוונציה וסביבתה במועד קרנבל המסכות בוונציה, צוות השרות של אתר איטליה הישראלי מספק שרות בנושא זה ללא תשלום, פנו דרך טופס קשר זה :מידע בעמוד זה : המלצות על קרנבל המסכות של וונציה / פסטיבל המסכות ונציה איטליה

תגובות גולשים על קרנבל המסכות בוונציה

קרנבל המסכות של וונציה הוא ארוע מיוחד ומקסים ולמרות שיש הרבה מאד תיירים, מרגישים שמדובר בארוע מאד מיוחד לעיר ונציה, מזג האוויר לעתים מעט קריר אל בחוויה מעפילה על מעט הקור, חלק מהימים היו ימי שמש נעימים מאד וכשהרוחבות מלאים באנשים מחופשים, מופעי רחוב ומוזיקה שוכחים לגמרי ממזג האוויר גם אם אינו חם, מאד מומלת גם בתקופת הקרנבל להגיע לשווקים של וונציה, צריך לזכור שלמרות הפסטיבל העיר ממשיכה לתפקד כסדרה והשילוב של הנורמליזציה עם אווירת המסיבה הבלתי פוסקת מרתקים, לגבי מלונות אני ממליץ לכם להזמין מוקדם ככל שניתן, הגענו שני זוגות, אנחנו ביצענו הזמנה עוד באוקטובר והזוג הנוסף ביצע הזמנה בינואר, על אותו המלון פער המחירים היא מעל 200%, המלונות במרכז מאד יקרים [גם הזולים שבהם] לכן בחרנו מלון מעט מחוץ למרכז העיר בדרך למסטרה, הגישה לעיר בימי הקרנסל נוחה בתחבורה ציבורית שמאד זמינה וללא פקקי תנועה או עיקובים, תהנו.
אופיר והילה.

יש שלושה ארועים גדולים שווים מאד שמתקיימים על שנה בצפון איטליה, אחד זה מרוץ פורמולה 1 במוזנה, כל חודש ספטמבר, השני זה יריד "אוכל איטי" בטורינו והשלישי זה פסטיבל המסכות בוונציה,בשנה שעברה הייתי בשלושתם, שלוש חוויות שתמיד רוצים לחזור אליהם גם בשנה הבאה, לגבי הקרנבל בוונציה, זו ממש תקופה של כמעט שלושה שבועות של מאות הופעות, פעילויות, מסיבות רחוב ומסיבות פרטיות, כמו כניסה לדפי ההיסטוריה, חוויה מקסימה מאד מומץ למי שעוד לא היה, רנסנס.
אלון


ראו גם מלונות 5 כוכבים מומלצים ברומא וגם חבילת נופש ברודוס

  


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il