אתר in-italy
Iמ Italy website - אתר איטליה

אינאיטלי - פורטל המידע וההמלצות למזמינים חופשה טיול באיטליה.

הזמנת מלון באיטליה באינטרנט

הזמנת מלון בכל איטליה ללא עמלות תיווך!
לרשימה המלאה של כל ערי / ישובי איטליה
לחצו כאן
לעמוד איטליה הראשי באתר ההזמנות לחצו כאן
למלונות מומלצים בערי איטליה המרכזיות לחצו כאן ואז ביחרו את העיר הרצוייההזמנת מלונות באיטליה באינטרנט – חיסכון בעלויות.

הזמנת מלונות באיטליה באינטרנט הינה דרך זולה יותר . החיסכון בעלויות הכספיות יכול להגיע לכ 30%  עד 70% מהמחיר שגובה המלון בפועל . להוזלה זו במחיר מספר סיבות , אחת מהן היא שחברות האינטרנט אשר מספקות את שירות ההזמנות באינטרנט חוסכות למעשה לבית המלון את עליות הפרסום והשיווק השונות . כתוצאה מחיסכון זה יכול המלון להרשות לעצמו להוזיל את עלות הלינה אשר בדרך כלל מגלמת בתוכה גם עלויות של פרסום ושיווק, אלפי בתי מלון באיטליה משתמשים בדך זו להוזלה של חדרי המלון. 

הזמנת מלונות באיטליה באינטרנט – חיסכון בעמלת הסוכן.

כאשר אתם פונים לסוכנות נסיעות על מנת להזמין לינה במלון או נופשון משולב לאיטליה בטיסה ובית מלון עליכם לקחת בחשבון כי המחיר יכלול גם את הוצאות המשרד אשר כוללות את שכר העובדים , את עמלות הסוכנים מסגירת העסקה (בין 15-40%) שכירות , חשבונות וכיוצא בזה . לעומת זאת , כאשר ההזמנה מתבצעת דרך האינטרנט עליות אלו אינן נלקחות בחשבון היות ואתר האינטרנט מקשר אתכם ישירות אל ספקי המלונות הראשיים עצמם , ללא התיווך של סוכנות הנסיעות ,  אשר כפי שציינו עולה כסף.

הזמנת מלונות באיטליה באינטרנט – חיסכון בזמן.

כדאי לדעת כי רק בתי מלון מתקדמים טכנולוגית ותפיסתית מבצעים שיתופי פעולה עם חברות ההזמנות האינטרנטיות ועל כן לרוב , המלונות באיטליה אשר מופיעים באתרים אלו הינם ברמה טובה ומעלה . בדרך כלל מלונות ברמה בינונית או מלונות מיושנים באיטליה לא מבצעים שיתופי פעולה שכאלו . הדבר חוסך לכם , הגולשים באתר את הבדיקה האם המלון אשר מופיע נחשב לטוב או לא , מכיוון שסינון ראשוני כבר בוצע על ידי אתר האינטרנט עצמו . חיסכון נוסף בזמן , בא לידי ביטוי בכך שברגע שהזמנתם מלון באינטרנט אתם יכולים להיות בראש שקט ולפטור את עצמכם מהעול של להגיע לעיר במדינה זרה ולהתחיל לבזבז זמן על מציאת מלון , השוואת מחירים ומיקומים .

הזמנת מלון באיטליה באינטרנט – חיסכון בדמי ביטול.

היות ושינויים של הרגע האחרון תמיד יכולים להתקיים , אם בשל ביטול פגישה עסקית או סיבות אישיות אחרות בהזמנת מלון באיטליה באינטרנט קיים נושא דמי הביטוח. בהזמנה של מלון בסוכנויות הנסיעות השונות ישנם דמי ביטול לא מבוטלים . אתרי האינטרנט לעומת זאת , בדרך כלל , מעניקים לכם עד עשרה ימים לפני מועד ההזמנה לבטל את ההזמנה של המלון או החופשה ללא עמלת דמי ביטול . דבר זה מקל וחוסך כסף רב במקרה בו אתם נאלצים לבטל את החופשה שלכם . 

הזמנת מלון באיטליה באינטרנט – כל האינפורמציה בלחיצת כפתור.

כאשר אתם חפצים לצאת לחופשה במלון באיטליה , אתם רוצים לדעת את מירב האינפורמציה אשר רלוונטית למלון מסוים , אך גם את האינפורמציה הרלוונטית למלונות נוספים אופציונאליים. רצוי ומומלץ לערוך בדיקה מקיפה והשוואה בכדי למנוע עוגמת נפש לאחר מעשה. בדיקה והשוואה זו יכולה להתבצע בעודכם מתרווחים מול המסך ובלחיצת עכבר מקבלים מידע לגבי היתרונות והחסרונות של כל מלון , מיקומו של המלון באיטליה , קרבתו לתחבורה ציבורית ולשדה תעופה , עלויות ותנאי תשלום , המלצות של כאלו שכבר ביקרו במלון ועוד, פעמים רבות סוכני הנסיעות ממליצים לכם על המלון ממנו הם ירוויחו את העמלה הגבוהה ביותר ולאו דווקא על המלון הטוב ביותר עבורכם! 

הזמנת מלונות באיטליה באינטרנט – כדאי לדעת.

לעיתים , אתרי האינטרנט מציעים מחירים של הרגע האחרון או מחירי מבצעים לחגים ומועדים שונים . מחירים אלו לא יהיו רלוונטיים בהגיעכם למלון ולכן מומלץ להזמין במקום , אם מצאתם מחיר טוב לתאריך המועדף עליכם, חשוב לוודא בתקנון האתר כי האתר מבוטח והנכם יכולים להשאיר שם את פרטי כרטיס האשראי שלכם ללא חשש, בנוסף , חשוב לוודא את האותיות הקטנות הנוגעות לביטולים , קנסות וכדומה , על מנת לא להיות מופתעים במידה של ביטול. כמו כן, וודאו כי נשלח אליכם אישור אותו אתם יכולים להדפיס והוא מהווה אישור אשר תוכלו למסור בהגיעכם למלון, עם זאת שימו לב אין צורך במדפסת בכדי ובדף עצמו עם האישור, בסיום ההזמנה תקבלו מספר הזמנה, רישמו אותה, מספר הזמנה זו הוא למעשה האישור על ביצוע הזמנת מלון באינטרנט, אותו תציגו לנציג הקבלה של המלון בו הזמנתם את החדר בכל ערי איטליה.

הזמנת מלון באיטליה באינטרנט במחיר הנמוך ביותר ראו : מלון באיטליה
ראו גם השכרת דירה בלונדון
השכרת דירה ברומא

הזמינו הכל עצמאית באינטרנט, חיסכו זמן וכסף ועמלות הזמנה :
מלון באיטליה > השכרת רכב > הזמנת טיסה > הזמנת אטרקציות > הזמנת וילה בטוסקנה

תגיות: הזמנת מלון באיטליה, הזמנת מלון באיטליה באינטרנט, מלון באינטרנט,  מלון באיטליה


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il