אתר העיר אתונה
Iמ Italy website - אתר איטליה

טיסה למילאנו Flight to Milano

נמל התעופה של מילאנו, מלפנסה Malpensa, ממוקם כ-15 ק"מ צפונית למילאנו. נמל התעופה מלפנסה הוא הנמל השני בגודלו באיטליה אחרי נמל התעופה פיומיצ'ינו ברומא
טיסות ישירות וסדירות של חברת התעופה האיטלקית אל-איטליה, מגיעות מישראל אל מילאנו. גם אל-על מפעילה קו טיסות אל מילאנו.
טיסות צ'ארטר ישראליות או איטלקיות יוצאות גם כן באופן תדיר מבן גוריון למלפנסה.
טיסה למילאנו אורכת בממוצע כ-4 שעות.

ישראלים רבים טסים למילאנו כדי לבקר בעיר היפה, אך נמל התעופה של מילאנו משמש גם את הבאים לסקי באיטליה, לטיול באגמים של איטליה או למשחקי כדורגל וארועי ספורט המתקיימים באיזור מילאנו כגון מרוץ פורמולה 1 במונזה, משחקים של אינטר או מילאן בסן סירו ועוד.

בהיעדר טיסה ישירה למילאנו, ניתן לטוס למילאנו עם קונקשן באחד מערי אירופה (שימו לב רק שהקונקשן הוא ביעד שלא מתרחק מידי, למשל אין טעם לטוס לרומא דרך לונדון או אמסטרדם למשל, שכן אתם מתרחקים מאד על מנת לחזור על עקבותיכם). ניתן לטוס בטיסת פנים גם מרומא או נמלי תעופה אחרים באיטליה: נאפולי, פאלרמו וערים נוספות באיטליה.
דרך נוספת היא לטוס לרומא ולהמשיך מרומא למילאנו ברכבת, אמנם עלות רכבת באיטליה אינה נמוכה, אך זאת אופציה. הנסיעה אורכת 3 שעות ברכבת.

חברות תעופה נוספות המפעילות טיסה למילאנו הם חברות ה-Low Cost. מישראל נדיר יותר למצוא טיסות מוזלות אלה למילאנו, אך מיעדים רבים אחרים באירופה כן מתקיימות טיסות זולות "לואו קוסט" . ברשת תמצאו שפע של אתרים בינלאומיים ומקומיים מעולים המאפשרים לבצע חיפוש ממוקד של טיסות למילאנו ובכלל טיסות לרחבי העולם. אפשרות להזמנה בטוחה ומהירה של טיסה למילאנו תמצאו בעמוד טיסות לאיטליה של אתר איטליה הישראלי, להזמנת טיסה לחצו כאן

הזמנת טיסות אונליין מוגבל לעד 5-9 נוסעים, במידה ואתם מעוניינים בהזמנת טיסות לקבוצה גדולה יותר, השאירו לנו פניה מפורטת ונשמח לחזור עם פרטים:

 

ראו גם: טיסה לאתונה
ראו גם: טיסה לכרתים
ראו גם: טיסה ליווןPowered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il