אתר העיר אתונה
Iמ Italy website - אתר איטליה

טיסה לרומא | Flight to Rome

אל רומא מגיעות טיסות ישירות וסדירות מישראל מדי יום עם אל-על ועם חברת התעופה האיטלקית Al Italia.
מלבד טיסות אלה, יוצאות גם טיסות רבות אחרות אך לא ישירות, של מגוון חברות תעופה זרות המשלבות עצירה ביעדים באירופה, ביניהן אג'יאן היוונית עם עצירה באתונה, סוויס אייר עם עצירה בציריך, טארום עם עצירה בבוקרשט, אייר פראנס עם עצירה בפריז וכן הלאה.
יש זמנים בהם ניתן למצוא גם טיסות צ'ארטר ישירות מישראל לרומא.
משך הטיסה הוא בין 4-5 שעות. הטיסות הישירות של אל-איטליה ואל-על נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי והגדול של רומא: ליאונרדו דה וינצ'י אשר שוכן בפרבר הדרומי מערבי פיומיצ'ינו Fiumicino אשר לחופו של הים הטיראני. שדה התעופה פיומיצ'ינו מרוחק כ-26 ק"מ ממרכז רומא. הטיסות מישראל מגיעות אל טרמינל 5 המוקדש לטיסות מישראל וארצות הברית מטעמי ביטחון. מלבד טרמינל 5 יש בשדה 3 טרמינלים נוספים.
סביב רומא שדות תעופה נוספים, קטנים יותר וברובם לטיסות פנים בלבד. שדה תעופה נוסף המקבל טיסת בינלאומיות, לרוב מאירופה, הוא צ'אמפינו Ciampino השוכן דרומית מזרחית למרכז רומא.

להזמנה בטוחה ומהירה של טיסה לרומא עברו לעמוד הזמנת טיסה.

להגעה משדה התעופה אל מרכז העיר:
כמובן מונית, הדרך הקלה והפשוטה. רצוי להזמין מונית מראש, אם דרך המלון שלכם או ישירות מחברות המפעילות שירות זה. מדובר בסדר גודל של 50-60 יורו למונית מהשדה למרכז רומא.

דרך נוחה, מהירה וזולה יחסית היא הרכבת. הלאונרדו אקספרס Leonardo Express מקושרת עם מרכז רומא, מגיעה אל תחנת טרמיני (התחנה המרכזית) ויוצאת כל חצי שעה מהשדה, פועלת בין 06:30 בבוקר ל-23:30 בלילה. מחיר הנסיעה 14 יורו למבוגר, עם כל מבוגר יכול לנסוע ילד עד גיל 12 בחינם, וילדים עד גיל 4 תמיד ללא תשלום. משך הנסיעה כארבעים דקות. כרטיס ניתן לרכוש במכונות אשר בתחנה, ואל תשכחו לתקף אותם לפני עליה לרכבת, התיקוף הוא ל-90 דקות.

מלבד הלאונרדו אקספרס, פועלת מהשדה גם הרכבת האיזורית של המחוז. היא זולה יותר ועלותה כ-8 יורו לאדם, משך הנסיעה בקירוב שעה. הרכבת Trenitalia FL1 יוצאת כל רבע שעה לאורך כל היום במהלך השבוע, ובסופי שבוע כל חצי שעה. רכבת זאת עוצרת בכמה תחנות מרכזיות בעיר. אופציה טובה וזולה להגיע מהשדה.

תוכלו לקחת גם אוטובוס מהשדה אל מרכז העיר, זאת האופציה הזולה מכולן. פועלים שני קווים מהשדה אל מרכז רומא, בשניהן טווח המחיר הוא 5-6 יורו לאדם ומשך הנסיעה כשעה.
אוטובוס של חברת Terravision יוצא כל 45 דקות החל מ-5:30 בבוקר ועד 23:00 בלילה ומגיע אל תחנת טרמיני
ואוטובוס של חברת Cotral יוצא מטרמינל 2, אחת לשעה עגולה ובמשך 24 שעות ביממה, הוא מגיע אל מול תחנת טרמיני.

כמובן שתוכלו גם לשכור רכב, אם כי אנו לא ממליצים על השכרת רכב למטרת טיול בעיר, אלא רק כאשר יוצאים מהעיר. השכרת רכב ניתן לעשות בעמוד השכרת רכב באתר.


מלון ברומא
כמובן, מלון ברומא, או דירה ואפילו אכסניה, יש צורך להזמין מראש. העיר מתויירת מאד כל השנה,אז לא כדאי להשאיר לרגע האחרון את נושא הלינה, במיוחד אם חשוב לכם היכן אתם לנים.
עברו לעמוד רומא להמלצות לינה והמלצות נוספות. 

הזמנת טיסות אונליין מוגבל לעד 5-9 נוסעים, במידה ואתם מעוניינים בהזמנת טיסות לקבוצה גדולה יותר, השאירו לנו פניה מפורטת ונשמח לחזור עם פרטים:

 

ראו גם, טיסות לשאר יעדי איטליה


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il