אתר in-italy
Iמ Italy website - אתר איטליה

אינאיטלי - פורטל המידע וההמלצות למזמינים חופשה טיול באיטליה.

טיולי ג'יפים באיטליה

בכל מחוז באיטליה ניתן למצוא קבוצות של בעלי ג'יפים ומועדונים המארגנים טיולי ג'יפים באזור. כל מועדני הג'יפים מארגנים מפגשים של ג'יפאים ויוצאים יחד לטיולים. רמות הטיולים שונות ואוהבי אנדרנלין ברמה גבהה יוכלו למצוא טיולי הרפתקאות מעולים, ניתן להצטרף לטיולי ג'יפים באזור מסוים רק במידה וישנן הצעות השכרת ג'יפים או טיולי ג'יפים מאורגנים לתיירים ו"ג'יפאים" שאינם בני המקום. לגבי טיולי הרפתקאות חייבים לבדוק אם ניתן להצטרף לטיול או שהוא מיועד רק לחברי המועדון.

 

טיולי ג'יפים מאורגנים

בחבל ארץ פימונטה - Piemonte  בעיירה אקיי טרמה –Acqui Terme ניתן לשכור ג'יפ עם ביטוח ולהנות מטיול בטבע מרהיב ובמקומות מיוחדים תוך שילוב  טעימות, ייו ואוכל טיפוסי מקומי. הטיול מתחיל בשעה 8.30 בבוקר ומסתיים לאחר ארוחת הערב בשעה 23.30 . הטיול מתקיים רק במידה שנוצרת קבוצה של מינימום 5  ג'יפים. ניתן לטייל בכל ימות השנה מלבד בקריסמס, 31 בדצמבר וחודש אוגוסט. מומלץ לבוא לטיול עם בגדים מתאימים ונעליים גבוהות . ב Vercelli , אף היא במחוז Piemonte , תוכלו להינות מטיולי ג'יפים למשפחות.


 

טיולי ג'יפים בטוסקנה

באזור הגבעות הדרומי של טוסקנה, Maremma הקרוב לים ישנם מסלולים ארוכים לטיולי ג'יפים. מסלול הבריגאנטים , אגם Mezzano ועיירות ימי ביניים עתיקות הנחבאות בתוך טבע פראי , יערות ושרידים ארכיאולוגים מתקופת האטרוסקים. הטיול משולב בארוחה במסעדה טיפוסית או בפיקניק.

טיול קצר( בין 4 עד 7 שעות)  הינו טיול ג'יפים ויין בגבעות סיינה-  Sienaוארצו  Arezzo .  בלוויו של נהג- מדריך  המכיר מצוין את האזור, ההיסטוריה, האומנות והמלאכות הטיפוסיות וכמובן את האוכל המקומי הטיפוסי. ניתן להכיר את חבל ליגוריה Liguria בטיול ג'יפים בעזרתה של קבוצת Extreme 4x4 Team Genova


 

טיול ג'יפים בסיציליה
off Road הינה החברה היחידה באי המאפשרת השכרת ג'יפים.

ניתן להצטרף לטיולים מודרכים בכל האי ולבקר באזורים היפים ביותר וגם באזורים מקסימים שאליהם תיירים רגילים לא יכולים להגיע. טיול מרתק הינו הטיול בפארק הר הגעש אתנה - Etna . יוצאים ב 8.30 בבקר לצפון האתנה. עולים על האתנה על באזור הלבה העתיק וצופים על עמק  Boveשהוא האתר הגאולוגי החשוב ביותר. מבקרים במערת הלבה ועוד ועוד. הטיול מלווה במדריך מומחה להרי וולקן ומסתיים בסביבות השעה  18.00

טיול נוסף הוא לצד הדרומי של האתנה בו מבקרים במערת Cassone  עם קסדות ופנסים. Trekking עד עמק Bove וצפיה בשקיעה במצפה האסטרולוגי של ה  Etna.


 

טיול ג'יפים באיטליה בחבל ארץ קאלבריה
Calabria  על הר הסילה Sila  תהנו מטיולים בין מפלים, קניונים וכפרים קטנים באזור טבעי ופראי לחלוטין. ההר Sila מכונה "שוויצריה הקטנה"  ומישור ההר הגבוה  עשיר ביערות ירוקי עד , מפלים, נחלים ואגמים. אך בסילה גם מראה מרהיב ויחודי על שני הימים: היוני וים התיכון.

את טיולי הג'יפים חייבים להכין מראש וקשה מאד למי שאינו יודע איטלקית ליצור קשר עם חברי המועדון. לכן אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו כדי שנוכל להיות לעזרתכם ולבדוק מהן האפשרויות באזור בהם אתם מעוניניםלטייל .


אפשר לגלות ולחצות את האי סרדניה
עם מועדון L' Altra Sardegna 4x4 Fuoristrada
, Horizon Sardegna 4x4 Fuoristrada , Happy Tour in Sardinia 4x4 Fuoristrada ו אחרים מחירי הטיולים משתנים בהתאם לאופי הטיול וקשה מאד להצביע על מחיר. כמו כן במידה ושוכרים ג'יפ חייבים לשלם גם ביטוח.


 

דוגמא למסלול טיול באי סרדיניה :

טיול לפארק של סטה פראטלי Sette  fratelli  טיול ליום שלם  (מהשעה8.30 עדהשעה 18.30)  מחירו 75 יורו למבוגר ו 65 יורו לילדים מגיל 3 עד 10 טיול עם ארוחה טיפוסית מחירו 90 יורו למבוגר ו 80 יורו לילדים. הטיול כולל: ג'יפ ( 8 מקומות) , טעימות של אוכל סרדיני טיפוסי כולל יין, מדריך צמוד וביטוח. המחיר הוא ל 6 משתתפים .ראו גם טיול ג'יפים ביוון וגם 
טיולי ג'יפים ברומניה

 

 

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il