אתר העיר אתונה
Iמ Italy website - אתר איטליה

Laquila

העיר לאקווילה - L'aquila היא בירת מחוז אברוזו ושוכנת בלב פרובינציית לאקווילה הנושאת את אותו השם, הפרובינציה היחידה מבין ארבעת הפרובינציות הגדולות של אברוזו שאין לה גישה לים. היא ממוקמת בליבה של Abruzzo, סביבה המחוזות טראמו בצפון, פסאקרה וצ'יאטי במזרח מוליסה דרום מזרח ולאצ'יו במערב. פרובינציית L'aquila היא הגדולה מבין הפרובבינציות של Abruzzo. פרובינציית לאקווילה היא גדולה ומגוונת ואי לכך השפה באזור כוללת ניבים שונים, היסטוריה מסועפת, מסורות שונות, סגנונות אומנות, וחוט מקשר בין כולם. האזור הררי עם נופים מרהיבים, ובין ההרים לעמקים כפרים ציוריים, האחד נאחז בהר כאילו מט לנפול, האחר עומד זקוף וגאה מתחתית העמק. תמונה ציורית וקסומה. ובלב המחוז העיר לאקווילה.

לאקווילה היא מחוז יפיפה, ציורי המושך תיירים מכל העולם. דריסת רגלו של העולם המודרני לא קילקלה אותה, רעידת האדמה הקשה של 2009 כן... מונומנטים היסטוריים רבים נפגעו, והאזור עדיין בשיקום.  העיר לאקווילה שוכנת על גבעה  בגובה של כ-720 מטר ונמצאת כ-100 ק"מ צפונית מזרחית לרומא הבירה. הרי האפנינים מקיפים אותה ומהווים רקע יפיפה במיוחד כאשר הפסגות מושלגות. העיר ידועה במזג האויר הצונן שלה גם בחודשי הקיץ. לאקווילה היא עיר סטודנטיאלית ובליבה אוניברסיטה מפורסמת. היא מוקפת חומה ימי ביניימית ובתחומיה כיכר מרכזית ובתים בסגנון בארוק ורנסנס שרבים מהם ספגו פגיעה קשה בעת רעידת האדמה של 2009.
בין הרחובות הצרים והכיכרות, האתרים הבולטים הם: כנסיית San Bernardino di Siena - כנסיית רנסנס יפה. כנסיית Santa Maria di Collemaggio עם חזית ורודה ולבנה, פסיפסים מהמאה ה-14 ועיצוב גותי. ב- L'Aquila יש גם טירה שמורה היטב מהמאה ה-16 ובה נמצא המוזיאון הלאומי של Abruzzo. וכמובן, המזרקה המפורסמת של 99 הברזים Fontana delle 99 cannelle, המייצגת את האיחוד של 99 הטירות המקיפות את L'Aquila.

מלונות ב L'Aquila

Hotel San Michele
מלון 3 כוכבים טוב מאוד, חדרים נעימים עם רצפת פרקט, מיזוג אוויר, אינטרנט אלחוטי, אטומים לרעש. המלון ממוקם במיקום מצוין, מרכז L'aquila. לפרטים נוספים והזמנת המלוןף לחצו כעת: Hotel San Michele.

Hotel Centrale
מלון 4 כוכבים, ממוקם במבנה מהמאה ה-18, במרכז ההיסטורי של העיירה. מציע חדרים מעוצבים ונעימים. במלון גם בר ומסעדה המגישה מאכלים אותנטיים לרבות פיצות. לפרטים נוספים והזמנת המלון, לחצו כעת: Hotel Centrale

זקוקים להמלצות לינה נוספות ביעד זה? שילחו לנו פרטים בטופס הכחול ונשמח לחזור אליכם עם המלצות:


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il