אתר העיר אתונה
Iמ Italy website - אתר איטליה

manerba del garda resort

מנרבה היא עיירת נופש לחוף המערבי של אגם גארדה במרחק נסיעה קצר גם מגארדה לנד. העיירה יושבת ממש על שפת אגם גארדה ונחשבת לאחת מעיירות הנופש הפופולריות ביותר באגם גארדה. ריזורט Manerba del Garda Resort מצוי במרחק של 15 דקות הליכה מהאגם או נסיעה של שלוש דקות בלבד, המלון מציע חדרים משפחתיים המתאימים ל-4-5 נפשות להזמנה עצמאית באינטרנט במחיר מעולה, זול משמעותית מכל חבילת נופש לאגם גארדה, לפרטים נוספים, המלצות וביצוע הזמנה עצמאית ל-מנרבה דל גרדה ריזורט לחצו כאן

הגעה: הזמינו עצמאית טיסה למילאנו או ורונה, להזמנת טיסה לחצו כאן, הזמינו רכב עצמאית, להזמנת רכב לחצו כאן. הזמנה עצמאית חוסכת עמלות סוכן והיא קלה ופשוטה לביצוע.

תגובות של לקוחות מישראל על הריזורט:

Manerba del Garda Resort אינו ריזורט חדיש, אך הוא מספק תמורה מצויינת לכסף שלכם, חלק מהמתקנים נראים כאילו לא עברו את מלא השיופוץ שהובטח, אך עדיין בסה"כ החוויה היתה טובה, צוות הריזורט סיפק שרות מעולה, האוכל היה נהדר והמיקום מעולה ממש בקרבת האגם, בסה"כ מצויין.

הריזורט עבר שיפוץ בסוף 2013 תחילת 2014 והוא במצב מעולה החדרים יפים, המרפסות כיפיות, המחיר מצויין ונח ביחס לריזורט, במיקום מעולה באגם גארדה, בהחלט עסקה משתלמת.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il