אתר in-italy
Iמ Italy website - אתר איטליה

אינאיטלי - פורטל המידע וההמלצות למזמינים חופשה טיול באיטליה.

מקדש Maria de Loreto

מקדש מריה לורטו ממוקם בעיר הנפלאה לורטו הנמצאת באזור הכפרי של מחוז Marches. המקדש היה ידוע כהיכל בית הקדוש של מרים הבתולי. המקום הוכתר כקדוש ע"י האפיפיור יוחנאן פאולוס השני. המקלט של מריה לורטו היה למוקד עלייה לרגל ונחשב לאחד מהיעשים החשובים בעולם הקתולי. ביקרו שם קדושים, אפיפיורים ואנשים מבורכים.

ע"פ המסורת המבנה הינו מנצרת היכן שישו נולד. הבית מורכב מחדר אחד ושלוש קירות החצובים בסלע היוצרים סוג של מערה. אל המערה עלו צלבנים רבים אשר היו בדרכם לנצרת לכנסיית הבשורה. לפי האגדה שלושת הקירות של המערה הגיע ע"י צלבנים שגורשו מפלסטין 1291 והגיעו לאיטליה ב-1294. מסמכים וחפירות ארכיאולוגיות המשיכו לחזק את הרעיון שהקירות הובאו מנצרת עם ספינה ע"י משפחת אנג'לי אציליי אפירוס.

על מנת להגן על הקירות משחיקה עקב כמות הצלבנים, החלו בשיפוצים במאה ה-15. מהעבודות היקרות במתחם היה ציפוי קירות סנטה קאזה, הוזמן ע"י יוליוס השני. המבנה עוצב ופוסל ע"י בראמנט ונחשב לאחת מהעבודות החשובות בתקופת הרנסאנס. במשך השנים אמנים חשובים רבים עיצבו, פיסלו וציירו בבית מקדש זה, כתוצאה מכך תהילתו של בית המקדש מופצת בעולם וגורמת למיליונים לעלות לרגל.

העיר לורטו בכלל מציע שלווה ונינוחות, עם גבעות נעימות. על אחת מהן קם במקדש בנקודה עם תצפית על הים. כים לורטו מזמינה תיירים לרוב, לא רק קתולים, אלא בכלל, ניתן להתפעל מהיצירות היוצאות דופן של האמנים הדגולים.

מלונות בלורטו Loreto

San Gabriele
מלון 3 כוכבים בלורטו איטליה, המלון ממוקם במרכז ההיסטורי של העיירה, מציע חדרים הוגנים בגודלם, עם נופים לים ולעיר העתיקה, טלוויזיה, חימום. באתר המלון תוכלו להנות משתי מסעדות ובר. אינטרנט אלחוטי זמין בנקודות ציבוריות במלון. צוות המלון אדיב ומסביר פנים. לפרטים נוספים והזמנת מלון San Gabriele. 

Hotel Centrale
מלון 2 כוכבים בעיירת לורטו, איטליה. מלון נקי וצוות אדיב. חדרי המלון מציעים אינטרנט אלחוטי, טלוויזיה מסך שטוח, מיזוג אוויר. באתר מסעדה עם מאכלים אותנטים ים תיכונים, ניתן להזמין תפריט תזונה מיוחדת על פי בקשה. טרסה וגן. לפרטים נוספים והזמנה, לחצו עכשיו  Hotel Centrale


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il