אתר in-italy
Iמ Italy website - אתר איטליה

אינאיטלי - פורטל המידע וההמלצות למזמינים חופשה טיול באיטליה.

in italy

בפעם הראשונה שביקרתי באיטליה, עלו לי 7 לילות במלונות 2-3 כוכבים 950 $, אם הייתי מזמין את אותם המלונות באינטרנט טרם הגעתי הייתי חוסף למעלה מ 50% מסכום זה!
בטיולים הבאים שלי באיטליה נשאר לי הרבה יותר כסף פנוי כתוצאה מהזמנת המלונות באינטרנט, עורך אתר זה ממליץ גם לכם להשתמש בעצה זו, היא באמת שווה הרבה כסף במיוחד במדינות כמו איטליה, יוון וספרד, ראו את דף פירוט המלונות והערים שלנו כאן באתר in italy, מחוץ לעונת התיירות ניתן אמנם למצוא מלון באיטליה גם ללא הזמנה באינטרנט, אך גם אז מחירי האינטרנט זולים בכ-20-30%. בשיא עונת התיירות וביעדים התיירותיים ביותר כגון: רומא, מילאנו, פירנצה, נאפולי, וונציה, לא רק שזול יותר להזמין באינטרנט אלה שהסיכוי למצוא חדר במלון בשיטוט עצמאי נמוך מאד, והחדרים שכן תמצאו בסופו של דבר סביר להניח שיהיו יקרים להחריד [מצוקת מקומות הלינה ברורה לאיטלקים וחלקם הגדול מנצל זאת להפקעת מחירים], בעוד ההסכמים עם אתרי ההזמנות באינטרנט אינם מאפשרים הפקעת מחירים.

אתר in italy הישראלי מתעתד להיות המדריך המקיף ביותר באינטרנט בישראל בנושא איטליה, מלבד המידע הרב אותו תוכלו לאסוף מהאתר, תוכלו גם לחסוך כסף רב אם תשתמשו בעצות שלנו לגבי מלונות, לגבי תחבורה ועוד.

זקוקים להמלצות לינה באיטליה? פרטו בטופס הירוק: היכן, לכמה נוסעים, תאריכים ובכלל דגשים מיוחדים ואנו נשלח לכם המלצות להזמנה ישירה ללא עמלה:

הזמינו הכל עצמאית באינטרנט, חיסכו זמן וכסף ועמלות הזמנה :
מלון באיטליה > השכרת רכב > הזמנת טיסה > הזמנת אטרקציות > הזמנת וילה בטוסקנה
 

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il