אתר in-italy
Iמ Italy website - אתר איטליה

אינאיטלי - פורטל המידע וההמלצות למזמינים חופשה טיול באיטליה.

השקעות נדלן ובתים למכירה באיטליה

השקעות נדל"ן באיטליה, ראו מידע אודות רכישת בית באיטליה, נדלן השקעות ומידע נוסף בנושא נדלן בארץ המגף איטליה.

יש לכם נכס להשכרה או מכירה באיטליה?
צרו קשר עם אתר איטליה הישראלי, יש לנו דרכים להביא לכם לקוחות במגוון מסלולי פרסום ושיווק באינטרנט, בארץ ובעולם ובמחיר אטרקטיבי מאד, אתר איטליה הישראלי מצוי בקשרים ענפים עם אתרי תיירות ונדל"ן מובילים באיטליה ובעולם, השיווק של נכס למכירה או השכרה דרך האינטרנט, פועל ופועל מצויין, צרו איתנו קשר [email protected] ראו גם נדל"ן ביוון

השקעות נדל"ן באיטליה

ניתן להבחין כי באיטליה , השקעה בנכסים קיימים הייתה ועודנה מאפיין מרכזי בפעילות הכלכלית . רוב האוכלוסייה אינה שוכרת דירה לצורכי מגורים אלא רוכשת את הדירה . חלק רב מהאוכלוסייה אף רוכש לעצמו בית נוסף לצורכי נופש . ניתן לראות כי לא רק תושבי איטליה משקיעים בנדל"ן האיטלקי אלא גם משקיעים זרים רוכשים נכסים באזורים מסוימים באיטליה בשל אורח החיים המפתה השורר באזורים אלו. (דוגמא לאזורים בהם שוכנות קבוצות גדולות של זרים היא קלברייה , אומבריה , טוסקנה ועוד ).  
באופן מפתיע , ההשקעה בנכסים אלו הניבה רווחים גדולים וזאת כתוצאה מיציבות הנדל"ן לאורך זמן רב.  
ניתן אף להבחין , כי בשל העלייה בערכם של הנכסים ניכרת גם עלייה ברמת החיים באזורים הללו .

בשנים האחרונות מסתמן כי דרום איטליה וקלברייה בפרט הופכים ליעד מרכזי ומשמעותי להשקעות נדל"ן על ידי משקיעים זרים ממדינות שונות ברחבי אירופה . תופעה נוספת בה ניתן להבחין היא , שיתופי פעולה בין יזמים ממדינות שונות , אשר בשיתוף עם תושבים מקומיים רוכשים קרקעות ובונים עליהם מתחמי תיירות ללינה ומגורים עבור שפע התיירים שמציפים את האזור מידי שנה .

הסיבות להשקיע דווקא באזורים אלו הינן רבות . נמנה לפניכם מספר מהן : 

  1. בדרום איטליה ובקלברייה בפרט שוכנים נכסים אשר מחירם נמוך במחירים בעשרות אחוזים ממחיר של נכסים השוכנים באזורים של צפון ומרכז איטליה . ( לצורך הדוגמא וילה מפוארת באזור קלבריה השוכנת שטח אדיר , ניתן לרכוש בעלות של 250 אלף יורו וזאת לעומת וילה באותם מימדים במרכז איטליה שעלותה עומדת על 500 אלף יורו ומעלה ) .
  2. בשנתיים האחרונות שוק הנדל"ן בדרום איטליה התחזק והתפתח רבות . ההערכות הן שאזור זה יהפוך להשקעה המשתלמת של העשור אשר נפתח בימים אלו .
  3. איטליה משמשת כיעד התיירותי הרביעי בגודלו בעולם . מידי שנה בשנה פוקדים את איטליה כ - 40 מיליון תיירים . חלק רב ממספר עצום זה מטייל באזור הדרומי של איטליה , בשל מזג האוויר הנוח אשר שורר במקום .
  4. בעקבות תמיכה ועידוד ממשלת איטליה בחבל הדרומי של המדינה , דרום איטליה הפכה לאזור המפותח ביותר באיטליה ותקציבי ענק מושקעים באזור לא רק על ידי ממשלת איטליה עצמה , אלא גם על ידי האיחוד האירופי .
  5. באיטליה שוררים משטר וכלכלה יציבים .
  6. באיטליה חלים חוקי מס ליברליים , אשר מעניקים פטור ממס על מכירת נכס לאחר שעברו 5 שנים . בנוסף באיטליה ישנו פטור מלא ממיסי ירושה.
  7. הרווח והתשואה המתקבלת על נכסים בדרום איטליה היא גבוהה בשל היותה מתבססת על תיירות פנים ועל תיירות חוץ.

 

השקעות נדל"ן ניו יורק

תגיות: נדלן באיטליה, נכסים באיטליה, נדלן למכירה באיטליה,  השקעות נדלן באיטליה, פרסום נכס למכירה באיטליה, נכסים למכירה באיטלה, נדל"ן למכירה באיטליה, השקעות נדלן באיטליה, מכירת בית באיטליה, קניית בית באיטליה.


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il