אתר in-italy
Iמ Italy website - אתר איטליה

אינאיטלי - פורטל המידע וההמלצות למזמינים חופשה טיול באיטליה.

כיתבו לנו כל המלצה, דעה, מידע על איטליה ונפרסמו בעמוד זה!

הערות גולשים, לשליחה : [email protected]


המלצה : שלום, אני סטודנטית ישראלית באיטליה, כאן כבר שלושה חודשים בעיר בצפון. יצא לי להתקל באתר דוקא אחרי שחזרתי מסופ"ש של טיולים ברומא ועוד טיול בפירנצה ומהכרות עם מרכז איטליה שם גרתי כחודשיים. לגבי העלויות והמחירים אני רוצה להעיר שבקבוק מים בסופר לא עולה יורו, אלא אצל המוכרי מים בחוץ, ובטח שהוא לא עולה 3-4 יורו, לא ברומא ולא בפירנצה
בפיצריות וחנויות ניתן למצוא ביורו בקבקו קטן. בנוסף אני אוסיף המצלה להיכנס לסופרים של COOP יש אותם בערים שונות, זו רשת לכל אורך איטליה, המחירים סבירים ואיכות האוכל טובה יחסית. ממליצה למי שיכול לא להיכנס לסופרים הקטנים, שם יקר יותר. אמנם לתייר הממוצע זה הכי אכפת, אבל באיטליה אין פיקוח על מחירים, לרוצים לחסוך אני ממליצה לחפש סופרים גדולים יותר.
אם רוצים אוכל להוסיף הסבר קצר על נסיעה ברכבות באיטליה, כל הכבוד על האתר.

המלצה : שלום, חזרתי מאיטליה לפני מספר ימים, רציתי להגיד שהאתר שלכם עזר לי בתכנון החופשה אך עם זאת יש לי הערה קטנה, זה נכון שהרכבות באיטליה כמעט תמיד מאחרות, אך שמתי לב לעובדה מעניינית תחנת היציאה הראשונה של הרכבת יוצאת כמעט תמיד בול בזמן, כלומר אם אתה צריך להגיע לרכבת מרומא למילאנו, היא תצא מהתחנה ברומה בדיוק על השנייה בזמן, האיחורים הם בתחנות שבדרך, לדוגמא אם אותה רכבת עוברת במודנה, היא בטוח תאחר לשעת היציאה שלה ממודנה למילאנו, כך שנכון שהרכבות מאחרות, אך לא מתחנת הבסיס, שם רובן יוצאת בדיוק בזמן, שנוסעים לאיטליה לא יבנו על איחורים מתחנות אלה, ושוב תודה על האתר מצויין שלכם.

המלצה : בספטמבר 2012 נסענו אשתי ואני לירח דבש של שבוע באיטליה הקסומה. התכנית הייתה פשוטה: להתחיל ברומא ומשם לטייל צפונה לכיוון ונציה, מבלי לפסוח על חבל טוסקנה ועל פירנצה שבמרכזו. כמי שטייל לא מעט בעולם ובאירופה בפרט, הייתי מודע היטב לעלויות הרבות (בכסף, ולא פחות חשוב מכך – בזמן) הכרוכות בטיול כזה. כדי לחסוך בהן ככל האפשר פניתי לאתר איטליה הישראלי בבקשה לעזרה בתכנון מוקדם של הטיול. המטרה הייתה אחת: לראות כמה שיותר ולהשקיע כמה שפחות. ואכן, זה בדיוק מה שקיבלנו.

לאחר קריאה קצרה באתר למדנו כל מה שצריך לדעת כדי לתכנן את הטיול, ואז עברנו להזמנות: הזמנו דרך האתר את כל המלונות (חמישה בסה"כ), רכב לארבעה ימים (קריטי למי שרוצה לחסוך זמן במעבר בין ערים רחוקות, וכדי לטייל בטוסקנה) ואת כל הטיסות (מתל-אביב לרומא וחזרה, וטיסה פנימית מוורונה לרומא). אפשר לומר ששמנו את כל הביצים בסל אחד וסמכנו על האתר (ועל דניאל, שליווה אותנו בטלפון בשלבי התכנון וההזמנה) שיענה על כל ציפיותינו; לא אגזים אם אומר שזו הייתה ההחלטה החשובה ביותר שעשינו, ושהשתלמה לנו ביותר.

באמצעות האתר קיבלנו מחירים נמוכים באופן משמעותי על הלינה, הטיסות והרכב, ויצרנו מסגרת זמן שבזכותה מיצינו את הטיול למקסימום; בחלק מהמקומות מצאנו דרך האתר "דילים" והנחות של יותר מ- 50% על מלונות ובכל מקום שאליו הגענו (מלונות, רכב וטיסות) חיכו לנו (השם שלנו הופיע במחשב). המלונות והרכב היו בדיוק מה שחשבנו שיהיו (האתר מפנה להמלצות, תמונות ומפה של המלון, כך שידענו מראש למה לצפות), ואפילו לקחנו דרך האתר סיור מודרך בגלריה אופיצי (המוזיאון החשוב ביותר באיטליה) כדי לקבל עוד מידע ולחסוך את התור הנוראי.

בהערכה גסה תכנון הטיול דרך האתר חסך לנו שעות רבות של חיפושים והשוואות מחירים עצמאיות, ולפחות 40-50% מעלות הטיול בסה"כ. האתר ממצה למקסימום את יכולות האינטרנט כדי לסקור "דילים" ולמצוא את המחירים הטובים ביותר שיתאימו לצרכים הפרטיים שלנו. לכן אני ממליץ בחום לתכנן מראש את הטיול באמצעות האתר ולסגור מראש את המלונות, הטיסות, שכירת הרכב והסיורים המודרכים באמצעות האתר.
טיול נעים!
ד"ר רם גל, באר-שבע.


 


 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il