אתר in-italy
Iמ Italy website - אתר איטליה

אינאיטלי - פורטל המידע וההמלצות למזמינים חופשה טיול באיטליה.

סקי באיטליה

סקי באיטליה, אתרי סקי באלפים ובדולומיטים של איטליה, סקי במחוז וונטו, ואלי דאאוסטה, פימונטה, לומבארדיה, פריולי, טרנטינו, המלצות, מלונות ודרכי הגעה לאתרי הסקי של איטליה.
ראו וידאו ואלי דה אוסטה לקראת אמצע עמוד זה!

סוכני נסיעות המוכרים חבילות סקי לאיטליה מרוויחים מהכסף שלכם עשרות אחוזים?
כלומר, שתוכלו להרכיב את חבילת הסקי שלכם לאיטליה באופן עצמאי ולחסוך מאות עד אלפי יורו.
זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע אך זה ידרוש ממכם מעט לחרוש.
כל מה שאתם זקוקים לו הוא להזמין טיסה למילאנו או ורונה, לבצע השכרת רכב, אתר
מומלץ להלן.
לבחור את יעד הסקי שלכם ולבצע הזמנה מלון לידו דרך
בוקינג.קום/איטליה.
ו.. זהו!
ציוד סקי ניתן להשכרה בכל אתרי הסקי של איטליה.
ראו גם סקי באנדורה ראו גם סקי באיטליה מתוך סי אירופהיוצאים לחופשת סקי באיטליה?
הזמינו את המלון באינטרנט ללא עמלות הזמנה, כל המלונות בכל אתרי הסקי של איטליה מוצעים להזמנה באינטרנט במחיר מעולה.
ראו את כל ישובי צפון איטליה לפי ה a-b-c
לחצו כאן
ראו גם את כל אפשרויות הלינה באלפים של איטליה : לחצו כאן
ראו גם את כל אפשרויות הלינה בהרי הדולומיטים של איטליה : לחצו כאן
ראו מלונות באיזור הסקי של הדולומיטים : לחצו כאן
ראו את המלונות בחבל פיאמונטה של איטליה סמוך לאתרי הסקי : לחצו כאן

לדוגמא : תוכלו להגיע לאתר הסקי הידוע סלה רונדה sella Ronda עצמאית ע"י הזמנת טיסה תחילה לורונה או וונציה ומשם ברכב בקלות עד לישוב canazei שהינו הישוב הממוקם ממש באתר הסקי סלה רונדה, ההגעה קלה על כביש E45 מורונה, להזמנת מלון בישוב canazei באינטרנט ללא עמלות תיווך או עמלות הזמנה לחצו כאן עוד אפשרות היא לינה בישוב הסמוך לישוב זה וגם הוא במתחם אתר הסקי סלה רונדה Moena עוד אפשרות אם אתם מוכנים לנסוע בערך שעה לאתר הסקי וחזרה ממנו היא לינה בעיר הקרובה ביותר והאלפנית bolzano

שימו לב : מי שמגיע ממילאנו [גם אפשרות, או מוונציה] תחילה יסע על כביש E64 ממילאנו לכיוון אגם גארדה, או מוונציה על כביש E70 לכיוון מילאנו, באגם גארדה יש לפנות צפונה לכביש ולעלות על כביש E45 עד הישובים עליהם אנו ממליצים ללינה באיזור אתר הסקי סלה רונדה באיטליה, אם אתם כבר כאן, אנו ממליצים מאד על לפחות 2 לילות סביב אגם גארדה, למידע על אגם גארדה ולבתי מלון מומלצים סביבו עבור לעמוד אגם גארדה שלנו כאן באתר ולילה אחרון לקינוח תלוי במועד ומיקום הטיסה שלכם חזרה באחת הערים : וונציה, וורונה, מילאנו או בולזאנו.

לחצו כאן לכל בתי מלון באיזור האלפים של איטליה, הזמינו באינטרנט ללא עמלות הזמנה!

כמה עשרות אתרי סקי באיטליה מצויים במחוז פיאמונטה שבצפון מערב איטליה, בכדי להגיע לרוב אתרי הסקי הללו עצמאית תזדקקו לטיסה לעיר טורינו הקרובה לאתרי סקי אלה ביותר, או לסרוגין טיסה למילאנו וממילאנו תגיעו לאיזור סקי של זה איטליה ברכב או בתחבורה הציבורית המעולה של צפון איטליה, ראו עמוד מידע מקיף על סקי באיטליה באיזור פיאמונטה.
אפשרויות סקי : כל הסוגים.
סקי באיטליה פיאמונטה 


עוד אחד ממחוזות הסקי הטובים ביותר של איטליה, להגעה לאיזור זה תזדקקו לטיסה לוונציה או לסרוגין כזו לורונה, איזור סקי זה באיטליה משלב בתוכו את חווית הרי הדולומיטים והכפרים הקסומים המצויים בהם, ראו מידע נרחב ומקיף על סקי באיטליה במחוז טרנטינו.
אפשרויות סקי : סקי מישור, סקי סלאלום, סקי מדרון, אטרקציות סקי.
סקי באיטליה טרנטינו

ואלה די אוסטה נחשב לאיזור הסקי הפופולרי והידוע ביותר באיטליה ואחד הידועים ביותר באירופה ובכלל בעולם, אולימפיאדת החורף העולמית התקיימה כאן מספר פעמים בשנים האחרונות וגם הקירבה והנוחות של ההגעה לאיזור זה הופכים אותו לחגיגת סקי של ממש, המרוכזת רובה בעיר אאוסטה אך גם בפסקות ובכפרים שמסביב, ראו מידע נרחב על סקי באיטליה במחוז ואלה דאאוסטה, שאנו גם קוראים לו לצורך הנוחות סקי באיזור טורינו.
אפשרויות סקי : סקי מדרון, סקי מישור, אטרקציות סקי.
סקי באיטליה טורינו 

מחוז פריולי מספק עוד אפשרות להגעה קלה לאתרי סקי באיטליה המצויים בו, אלה רובם בדרגות קושי בינוניות עד קלות, האיזור אינו מהגבוהים באיטליה כמו טרנטינו או אאוסטה, לכן אולי מתאים יותר לחובבי סקי מתחילים או למי שרוצה לשלב חופשת סקי באיטליה עם נופש וביקור קרוב בעיר וונציה ובטרוויזו הקרובות לאיזור סקי זה, ראו פרטים מלאים אודות סקי באיטליה במחוז פריולי.
סקי באיטליה פריולי 

מחוז לומבארדיה מספק אפשרויות מגוונות מאד של סקי באיטליה, גם לחובבי הסנואובורד half pipe, telemark  ו- craving במחוז זה מסלולי סקי מישור טבעתיים באוכים שונים המאפשרים ממש יום טיול שלם, ועוד מגוון אתרי סקי מתקדמים ומתוחזקים היטב, לאיזור לומבארדיה של איטליה קל מאד להגיע עצמאית עם טיסה למליאנו וממנה יציאה ברכבף תוכלו לשלב סקי באיטליה במחוז זה עם טיול גם למחוזות הסמוכים לו, ואאלה די אוסטה ופיאמונטה, מאד מומלץ למי שמשלב חופשתצ סקי באיטליה עם חופשה איטלקית בכלל, ראו פרטים מלאים על כל אתרי הסקי במחוז לומבארדיה בעמוד הבא : 
סקי באיטליה לומבארדיה 

עוד שני מחוזות מעולים של סקי באיטליה

סקי באיטליה וונטו
סקי באיטליה אלטו אדיג'ה

סקי באיטליה הקדמה :

באיטליה קיימים מאות אתרי סקי ברמות קושי שונות, עיקר איזורי הסקי באיטליה ממוקמים בצפון איטליה בהרי הדולומיטים והאלפים של איטליה במחוזות פיאמונטה, טרנטינו, טורינו, פריולי, לומבארדיה, וונטו, ואלטו אדיג'ה, לכל אתרי סקי אלה באיטליה תוכלו להגיע דרך נמלי התעופה של מילאנו, טורינו, וורונה, וונציה, ברגאמו, בחלק מאתרי הסקי של איטליה קיים שלג לסקי עד חודשים מאוחרים מאד בחלק קטן מהם תוכלו לגלוש אפילו עד יולי אוגוסט, בנוסף איטליה מתפארת גם באתרי סקי שאינם בצפון, בסיציליה קיים אתר סקי על הר האתנה, בחוויה המשלבת סי ונופי ים וקיימים באיטליה עוד רצועות הרים גבוהים ומושלגים, את כל המידע על אפשרויות של סקי באיטליה תקבלו מאיתנו כאן באתר איטליה הישראלי, סדרת כתבות המידע הראשונות שאנו מספקים לכם הם על מחוזות צפון איטליה, איזור הסקי המרכזי של איטליה ואחד מאיזורי הסקי המפותחים והידועים בעולם, אם נותרו לכם שאלות לאחר קריאת המידע באתר תוכלו לשאול את צוות המומחים לאיטליה שלנו, שילחו הודעה דרך עמוד צור קשר שלנו, קריאה מהנה.

הגעה ואטרקציות אתרי סקי באיטליה : 

אתרי הסקי באיטליה ממוקמים במספר יעדים בהרי האלפים של איטליה, לכולם לא מאד מסובך להגיע עצמאית, אם יש לכם עודף כסף בבנק, תוכלו לסדר עסקת חבילה עם סוכנות נסיעות, אבל אם אתם רוצים לחסוך קצת, או אפילו לחסוך הרבה! ולהשאיר לעצמכם יותר כסף פנוי, אנו ממליצים לכם על שיטת עשו זאת בעצמכם!, הזמינו טיסה לוורונה, טורינו, מילאנו או וונציה, מאיתנו תקבלו את הקישורים למלונות המומלצים ביותר באיזורי הסקי, וכאן גם תקבלו את כל ההוראות אין להגיע, בדרך הקלה והמהירה לאתר הסקי שלכם, שימו לב, לא רק חובבי סקי מקצועיים יוצאים לחופשת סקי באיטליה, חופשת סקי באיטליה אפשרית גם מבלי לעלות על מגלשי סקי כלל, איזורי הסקי מאפשרים חופשה מרהיבה ביופיה בהרי האלפים והרי הדולומיטים של איטליה, האיזור רומנטי להפליא, האוכל נפלא והאטרקציות סביב רבות ומגוונות! איזורי הסקי באיטליה, מצויים צפונית לטורינו במערב, צפון מזרחית למילאנו, צפונית לוורונה, וצפונית לוונציה.
טיסת צ'ארטר פשוטה וזולה לאחד היעדים האלה וכבר עשיתם חצי עבודה!

מידע על אתרי סקי באיטליה :

כל מי שהיה בחופשת סקי באיטליה יודע שחוץ מהגלישה בשמש הנעימה, המדרונות המושלגים והנוף הקסום לסקי באיטליה יתרון נוסף והוא האיטלקים, מזגם הנוח, השירות האדיב, האוכל הטוב והיין המשובח חוברים יחד להנאה איטלקית צרופה,
בשנים האחרונות האתרים באיטליה התפתחו מאוד, המתקנים הורחבו, היצע המלונות גדל ותותחי שלג רבים דואגים לרפד את המדרונות. גם מגוון הפעילויות לשעות אחר הצהריים והערב התרחב וכמעט בכל עיירת סקי נידחת אפשר למצוא פרט לאוכל איטלקי טוב, חנויות ובארים ססגוניים גם:  חדר כושר, מרכז ספורט, בריכה, סאונה, ג'קוזי והחלקה על הקרח, הסקי באיטליה מתרכז בהרי האלפים ובהרי הדולומיטים, האתרים האלפיניים גבוהים יותר וגובלים במדינות השכנות שוויץ וצרפת. האתרים בדולומיטים לאחרונה אוחדו יחד למרחב גלישה אחד המשתרע על 1200 ק"מ ומחובר על ידי כרטיס כניסה אחד הנקרא הדולומיט סופר סקי.

אתרי סקי באיטליה המומלצים באלפינים :

בורמיו (Bormio) – אתר לא גדול אך מאוד נחמד, מתאים במיוחד לגלישה קלילה ונינוחה ואתר מצוין למתחילים! כרטיס העליה לרכבלים מתאים גם לסנטה קטרינה הסמוכה.
ססטרייר (
Sestriere)-  אחד האתרים הטובים ביותר באזור שנקרא "שביל החלב". אירח את "גביע העולם" בסקי בשנת 1997 וגם את משחקי החורף האולימפיים ב 2006, האתר מעובד ומתוחזק היטב ובעל מגוון רחב של מדרונות.
צ'רביניה (Cervinia)-  שוכנת למרגלות הר המטאהורן המפורסם. אתר גדול ומפותח עם 200 ק"מ של גלישה קלילה ונינוחה במדרונות ארוכים ורחבים. אתר מצויין לסנו-בורד! מחובר על ידי רשת רכבלים לצרמת השוויצרית.

אתרי סקי באיטליה המומלצים בדולומיטים :

סלבה ואל גרדנה (Val Gardena) – יחד עם סנטה קריסטינה (Santa Cristina) הסמוכה מציע האתר קילומטרים ארוכים של מדרונות לגלישה במגלשיים או בסנו- בורד, מערכת הרכבלים באתר משוכללת והמסעדות שעל ההר ולמרגלותיו נחמדות עם אוכל מצוין.
ואל די פאסה (Val Di Fassa ) – שוכן בלב הדולומיטים, זהו אזור מקסים וייחודי השומר על חזותו המסורתית. האתר בעל מגוון רחב של מסלולים לכל הרמות והוא מחובר לאתרים הסמוכים ברשת הדולומיט סופר סקי.
מדונה דל קמפיו (Madonna di Campiglio )-  מדונה הוא האתר לצעירים שבאים לראות ולהיראות. באתר מסלולים בכל הרמות ומגוון רחב של אפשרויות גלישה עם סנו- בורד או עם מגלשיים. האווירה במקום שוקקת חיים, הרבה מסיבות, בילויים ומסעדות.

ואלה ד'אאוסטה

יעד טיסה רצוי, 1. טורינו או מילאנו, עדיף טורינו.

בעמק אאוסטה השוכן בהרי האלפים, בחלק הגובל בין איטליה לצרפת ממוקמות הפסגות הגבוהות ביותר של האלפים ובינהם המון בלאן הידוע 4807 מטר, האיזור גובל גם בשוויץ בצפון ובצרפת במערב, למרות שיש כאן את ההרים הגבוהים ביותר באיטליה ואת אתרי הסקי הידועים ואולי המשובחים ביותר איזור זה הוא המחוז האיטלקי הקטן ביותר, רק 108 ק"מ ממזרח למערב, אך דווקא בגלל הגודל שלו והאיכויות שלו, הוא יעד פנטסטי לחופשת סקי באיטליה.

איך מגיעים ולאן : ממילאנו ומטורינו יש רכבות ואוטובוסים לעיירה אאוסטה שהיא מרכז העניינים, לשם אתם אמורים להגיע ומכאן לצאת לטיולים ולסקי בכל האיזור, מטורינו יש כ 10 אוטובוסים ביותר וכ 4 רכבות, כמו כן קל מאד להגיע לכאן עם רכב שכור, עד הכביש שעולה לכיוון אאוסטה יש לכם נוף איטלקי יפה, אך כאשר מתחילים לטפס על האלפים הנופים הופכים לחוייה של ממש.

ההרים סביב אאוסטה גבוהים, אל אתרי הסקי תוכלו להגיע ברכבל ארוך או ברכב, רכבל עושה דרכו הלוך ושוב כל היום לאתר הסקי הידוע ביותר בחלק זה של איטליה "פילה" www.pila.it הדרך אל אתר הסקי בת 18 ק"מ אותם כאמור ניתן לעשות ברכב או ברכבל, באתר הסקי פילה יש 72 ק"מ של מסלולי סקי, 13 רכבלי כיסאות ואחד ממש חדש נוסף שנבנה בימים אלה, פארק שלג לגולשי סנאובורד, כולל חצי צינור ענק, רמפות לקפיצה, ואפשרות לבורדסלייד שלג, באתר הסקי יש חנויות ומסעדה אך אין אפשרויות לינה רבות, לינה כאמור באאוסטה, ראו וידאו  pila , במדרונות הנמוכים של איזור פילה ניתן להנות מטיולי אופנים או טיולים רגליים בנוף קסום ואווירה אלפינית אמיתית, הגובה של אאוסטה הוא בסה"כ 568 מטר מעל פני הים והיא שוכנת בתוך עמק המוקף בהרים, רוב המלונות כאן הם מלונות אלפינים נעימים ומותאמים לשהיה חורפית, לפניכם רשימה של מלונות מומלצים שניתן להזמין מראש באינטרנט בהנחה משמעותית!

Hotel Europe Via Ribitel, 8  Aosta
Hotel Turin Via Torino, 14  Aosta 
Hotel Miage  Fr Pont Suaz, 252 - Charvensod Aosta
Hostellerie Du Cheval Blanc  Via Clavalité, 20 Aosta 

אתר הסקי מיזורינה-  Misurina בהרי הדולומיטים באיטליה

הזמנת מלון במיזורינה באינטרנט

ישוב זה בקרבת קורטינה, הידוע ביופיו של הנוף המתגלה ממנו. מיזורינה נחשבת פנינת קדורה – Cadore אזור היסטורי מפורסם. הישוב מוקף בשלשת פסגות הר הלאבארדו - Lavaredo. האתר אינו גדול ובו 40 ק"מ של מסלולים לסקי אלפיני ונורדי ושלשה מתקני עליה. לגולשי סקי מישור יש באתר שני מסלולי טבעת המלווים בנוף שאין לתארו במילים. גולשי סקי אלפיני מקצועיים יכולים לגלוש במסלולים שדורשים ניסיון, גם הם מלווים בנוף מרהיב. האתר סקי זה זוכה לביקורם של תיירים רבים גם בזכות האגם הקסום שאליו ניתן להגיע דרך מעבר טרה קרוצ'י - Passo delle Tre Croci השוכן בגובה 1,756 מ' מעל פני הים ומוקף ביערותיהם העבותים של הרי הדולומיטים. Trekking וטיולי הליכה עם הנעלים המסורתיות המכונות צ'יאספולה- ciaspole מהווים חלק עקרי מפעילות ענף התיירות במקום וכן תוכלו להנות ממרכזי ספא וממנוחה מלאה למטיילים המגיעים ברכב להלן הוראות הגעה לאתר סקי Misurina באיטליה

מונציה- Venezia אוטוסטרדה A27 לצאת ב Belluno ולהמשיך לכוון CADORE-DOLOMITI
מטרויזו- Treviso 
כניסה לאוטוסטרדה A27 Venezia- Belluno מTreviso Sud   לצאת בBelluno .
מורונה –Verona Villafranca 
אוטוסטרדה A4 לכוון  Mestre להמשיך באוטוסטרדה A27 Venezia- Belluno לצאת בBelluno
ממילאנו- Milano
מ Milano Nord אוטוסטרדה A8 לכוון ונציה, להמשיך באוטוסטרדה A27 Venezia- Belluno לצאת בBelluno
מברגמו- Bergamo כניסה לאוטוסטרדה A4 Milano- Venezia להמשיך באוטוסטרדה A27 Venezia- Belluno לצאת בBelluno

אתר הסקי סאן ויטו די קדורנה - San Vito di Cadore

הזמנת מלון בסן ויטו די קדורנה באינטרנט

ישוב מקסים וטיפוסי קרוב מאד לקורטינה- Cortina , בלב הרי הדולומיטים,  מזמין אליו משפחות רבות הנהנות משהייה המשלבת ספורט סקי (עם מסלולים נוחים למתחילים) ומנוחה. הנקודה החזקה של המקום היא לא רק קבלת הפנים באווירה של שקט חלומי אלא הנוף, שהוא אחד מהיפים ביותר בעולם המשרים על המקום ועל מסלולי הסקי שבו, (המוארים גם בלילה), אווירה מיסטית. אתר זה שייך אף הוא למתחם הסקי הגדול ביותר בעולם ה"דולומיטים סופר סקי" והוא מקושר היטב הודות לשירות ה-skibus . בערב קל להגיע לכל מקומות הבילוי של העיירה המפורסמת קורטינה.

למטיילים המגיעים  ברכב מונציה- Venezia אוטוסטרדה A27 לצאת ב Belluno ולהמשיך לכוון CADORE-DOLOMITI
מטרויזו- Treviso 
כניסה לאוטוסטרדה A27 Venezia- Belluno מTreviso Sud   לצאת בBelluno .
מורונה –Verona Villafranca 
אוטוסטרדה A4 לכוון  Mestre להמשיך באוטוסטרדה A27 Venezia- Belluno לצאת בBelluno
ממילאנו- Milano
מ Milano Nord אוטוסטרדה A8 לכוון ונציה, להמשיך באוטוסטרדה A27 Venezia- Belluno לצאת בBelluno
מברגמו- Bergamo
כניסה לאוטוסטרדה A4 Milano- Venezia להמשיך באוטוסטרדה A27 Venezia- Belluno לצאת בBelluno
ביציאה מהאוטוסטרדות להמשיך ב SS51 לכוון Cortina

אפשרויות סקי באיטליה :

סקי מישור וסנובורד  - snowboard
ski Arc – סקי קשת
ski - cross
Freestyle
Kick ו-Rails
צעדים מתחלפים ו-Skating
snowpark פארק שלג
slee-dog מזחלות שלג המובלות על ידי כלבים.
snow tubing, motoslitt , sleddog גלישה עם רקטה
snow rafting גלישה על גלגל גומי של מכונית
רכיבה על סוסים ו-skiroll
Summer tubing גלישת סקי על מגלשות פלסטיק.

יעדי סקי נוספים באיטליה : Courmayeur קורמיור, פאסו טונלה  Passo Tonalle, סלה רונדה sella Ronda, קורטינה דאמפזו Cortina D`Ampezzo, ליביניו, מדונה די קמפיליו, צ'רביניה, Dolomiti Superski

תגיות : סקי באיטליה, אתרי סקי באיטליה, סקי באלפים של איטליה, סקי איטליה.

ראו גם סקי ביוון


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il