אתר העיר אתונה
Iמ Italy website - אתר איטליה

Toscolano-Maderno

Toscolano-Maderno טוסקולנו-מדרנו הם שני ישובים שהתאחדו לעיר אחת בשנת 1928. העיר ממוקמת על הגדה המערבית במרכז אגם גארדה שבצפון איטליה (מחוז לומברדיה).
החלוקה היא: טוסקולנו Toscolano הוא האיזור המסחרי והתעשייתי של העיר, ומדרנו Maderno הוא איזור הנופש והתיירות.
טוסקלנו-מדרנו משמשת גם מרינה למעגן של שייטים באגם גארדה וכן מושכת אליה חובבי גולף הנהנים ממשחק במגרשי הגולף הוותיקים של העיירה.
העיר ההיסטורית שייכת לאיזור הפארק המחוזי Alto Garda Bresciano ושוכנת למרגלות הר פיזוקולו Pizzocolo המתנשא לגובה של 1582 מטר ומוסיף נוף דרמטי עם פסגה מושלגת כמחצית השנה לעיר החוף היפה הזאת.
מלבד חוף יפיפה וארוך ואתר קמפינג ממש על החוף למטיילים עם קראוואן, ישנה גם טיילת ארוכה שמושכת המון תיירים לבתי הקפה אל מול הנוף הנפלא של האגם.
לפי הכתובים יש לעיר חשיבות היסטורית עוד מהתקופה הרומית אך במקום לא נמצאו שרידים מלבד וילה רומית Roman Villa ובה שרידי פסיפסים ספורים.
בעיר נמצאת גם אחת הכנסיות היפות באיטליה, כנסיית Saint Andrea מהמאה ה-12.

טיול מאד מומלץ לשוהים בטוסקלנו-מדרנו הוא מסלול הליכה או אפניים לעמק מפעלי הנייר הישנים. השביל יוצא מרכז מדרנו, בררו היכן מתחיל Via Valle delle Cartiere, שרידי המפעלים הישנים טובלים בעמק יפיפה וירוק, במפעל הגדול והמרכזי ישנו גם מוזיאון נייר שהכניסה אליו חינם. טיול קליל ומומלץ מאד. עוד ביקור מומלץ הוא לעלות ל-Monte Castello di Gaino (עם רכב כמובן) ומגובה 880 מטר לצפות בנוף המרהיב של אגם גארדה והסביבה.

מיקום טוב ונח למטיילים באיזור אגם גארדה. העיירה ממוקמת כשעה נסיעה מפארק גארדה-לנד ומתאים מאד למשפחות.

מלונות מומלצים בטוסקלנו-מדרנו:
Vill dei Rosmarini היא וילה פרטית, מאובזרת וחדישה טובלת בירוק מול האגם, מתאימה למשפחות הנופשות באיזור גארדה. הזמינו כאן
Piantu Home היא וילה נוספת למשפחות וממוקמת ממש מול האגם, הוילה מאובזרת וכוללת חצר רחבה ובריכה מול האגם. לפרטים נוספים, תמונות והזמנה ישירה לחצו כאן
Villa Giulia ממוקם במרכז העיירה ומרחק היגה קצר מחוף האגם, מציע חדרים משופצים ומעוצבים לזוגות ולמשפחות קטנות ומזנון ארוחת בוקר וכן בריכה. לפרטים נוספים, תמונות והזמנה ישירה לחצו כאן
La Chioma di Berenice Garda Residence בתי אירוח מפנקים עם בריכה המשקיפה אל האגם, ממוקם בגבעות מעל העיירה ומתאים למשפחות, דירות מאובזרות ונוחות. לפרטים נוספים, תמונות והזמנה ישירה לחצו כאן

 

 זקוקים להמלצות לינה נוספות ביעד זה או ביעדים נוספים? פרטו פנייתכם בטופס הירוק ונשמח לשלוח הצעות לינה

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il