אתר in-italy
Iמ Italy website - אתר איטליה

אינאיטלי - פורטל המידע וההמלצות למזמינים חופשה טיול באיטליה.

וילות מומלצות בדרום איטליה

להלן מגוון וילות מומלצות בדרום איטליה, דרומית מנאפולי [חוף אמאלפי ואיזור סורנטו ופוזיטאנו] ודרום לכיוון קלבריה וסיציליה, הוילות ניתנות להזמנה עצמאית ובטוחה באינטרנט דרך קישורים המובילים לבוקינג.קום, לוילות באיזור ישובי חוף אמאלפי ניתן להגיע ע"י טיסה תחילה לנאפולי ונסיעה ברכב, או טיסה לרומא ונסיעה ברכב, לוילות באיזור קלבריה או סטציליה עדיפה טיסה לפאלרמו או קטאניה או למזיה טרמה, בכל אחד מיעדים אלה ניתן להשכיר רכב ולהגיע לוילה שאתם מזמינים - ראו את עמוד השכרת רכב באיטליה.

Villa Graziella - פרטים והזמנה
בפוזיטאנו, וילה עם 3 חדרי שינה, עם בריכה פרטית קטנה וטרסת מרפסת מקסימה המשקיפה על פוזיטאנו מלמעלה, מיקום מרהיב ביופיו, וילה מיוחדת ניתן להזמנה עצמאית וקלה.

Villa Marilisa - פרטים והזמנה
בקונקה די מריני, סמוך לאמאלפי וילה לעד 6 אנשים, עם נוף פאנורמי מלא לים, מאובזרת ונוחה מאד, ללא בריכה פרטית.

Villa Regina Giovanna - פרטים והזמנה
בסורנטו, וילה עם 3 חדרי שינה ובריכה פרטית, שתי קומות, מאובזר עם גינה יפה ובריכה פרטית עם טרסת ישיבה לערב וברביקיו צמוד.

villa Rebecca  - פרטים והזמנה
במאסה לוברנסה, דרומית לסורנטו ומקביל לאי קאפרי, וילה מקסימה ויוקרתית למדי, עם בריכה פרטית ו 5 חדרי שינה וכן מרפסת לנוף מרהיב ביופיו.

Villa Vesuvio - פרטים והזמנה
במאסה לוברנסה, עף נוף מרהיב והא הגעש וזוביו ברקע וילה עם 6 חדרי שינה ובריכה פרטית, מטבח מאובזר ושלוש טרסות חיצוניות.

Villa Eremo San Francesco - פרטים והזמנה
שימו לב וילה מעולה זה יכולה לארח עד 24 איש והיא ממוקמת בנוף מרהיב ביופיו, מתאימה גם לארועים פרטיים קטנים וגם לחופשה, ממוקמת באמאלפי 20 ק"מ מפוזיטאנו.

Matis Villa - פרטים והזמנה
בטאורמינה, סיציליה, היעד המפורסם ביותר בסיציליה מרחק נסיעה קצר מנמל התעופה של קטאניה, וילה עם 4 דחרי שינה בשני מבנים נפרדים [הרבה פרטיות], עם בריכה פרטית ומטבח מאובזר.

Cuorematto - פרטים והזמנה
בסירקואזה, כ 50 דקות נסיעה מקטאניה, וילה עם שלושה חדרי שינה ובריכה פרטית על מדשאות רחבות ידים, מתאימה ללינה של עד 7 איש וכוללת גם מטבח מאובזר מאד.

Costa D'Orlando Villas - פרטים והזמנה
בצפון מזרח האי סיציליה, כשעה וחצי נסיעה מנמל התעופה של קטאניה או פאלרמו וילה מקסימה עם 5 חדרי שינה, בריכה פרטית ומרפסת מקסימה ביופיה, ממנה ביום עם ראות טובה נשקפים נופים של האיים האאולים.
 

 

 

 

 

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il